Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Pół miliona od samorządów dla polickiego szpitala

Data publikacji: 2020-04-07 15:52
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-08 12:52
Pół miliona od samorządów dla polickiego szpitala
 

Pół miliona złotych przekazały dla polickiego szpitala (część SPSK nr 1 w Szczecinie) samorządy powiatu polickiego: starostwo powiatowe oraz gminy Dobra, Kołbaskowo, Nowe Warpno, Police. To pieniądze na sprzęt niezbędny do ratowania życia oraz na  ubrania ochronne dla personelu medycznego.

- Nie możemy być obojętni na zgłaszane potrzeby szpitala, miejsca, w którym z tak dużym poświęceniem i determinacją walczy się o to, co najcenniejsze: zdrowie i życie ludzkie - podkreślają przedstawiciele samorządów. - Jako samorządowcy odpowiedzialnie i solidarnie podejmujemy decyzje zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa naszym mieszkańcom. Kierujemy wyrazy uznania i dziękujemy wszystkim tym, którzy w tak trudnym czasie niosą pomoc potrzebującym i włączają się w różne inicjatywy dając wsparcie.

Wcześniej, koreańska spółka Hyundai Engineering, odpowiedzialna za realizację inwestycji "Polimery Police", przekazała w formie dotacji celowej Powiatowi Polickiemu blisko 300 tysięcy złotych na zakup respiratorów dla szpitala w Policach. Łączna kwota pomocy wynosi więc blisko 800 tysięcy złotych.

(ip)

Fot. Starostwo Powiatowe w Policach

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA