poniedziałek, 27 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pogrzeb prezydenta Gdańska obejrzymy na telebimie na pl. Solidarności

Pogrzeb prezydenta Gdańska obejrzymy na telebimie na pl. Solidarności

Pogrzeb prezydenta Gdańska obejrzymy na telebimie na pl. Solidarności
Data publikacji: 2019-01-18 10:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:06
Wywietleń: 802 372080

Pogrzeb tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie można obejrzeć na telebimie. Ekran zostanie zainstalowany w sobotę (19 stycznia) na placu Solidarności. Uruchomione zostaną również syreny alarmowe.

Telebim o wymiarach 8 x 4 m stanie w miejscu, w którym w tym tygodniu szczecinianie kilka razy zbierali się tłumnie, aby zamanifestować swój sprzeciw wobec nienawiści.

– Od godz. 12 mieszkańcy będą mogli wspólnie obejrzeć transmisję z uroczystości pogrzebowych śp. Pawła Adamowicza. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane we współpracy z Urzędem Marszałkowskim – informuje Centrum Informacji Miasta szczecińskiego magistratu.

Również w sobotę w samo południe w geście solidarności z Gdańskiem zawyją syreny alarmowe.

(isz)

Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Komentarze

do pytającego
- ten "kącik kibica" już się skończył. Dalsze rozgrywki w PO_lityce nastąpią niebawem. Trzeba jeszcze ustalić kto będzie "gwizdał" w tym meczu, Schetyna czy "nowy Tusk", p.Hanna już na aucie chociaż "Plastusie" dały kilka "punktów procentowych", Rysio coś ze słupskim kolegą tworzy itd.Kto się liczy jeszcze jeko "gwizdający"?
2019-01-19 13:57:31
Tylko pytam
A nie lepiej by było obejrzeć pogrzeb w domu przed telewizorem? Natomiast za pieniądze na transmisję na telebimie załatać w końcu kratery w alejkach w Parku Żeromskiego?
2019-01-18 21:46:53
....
Ludzie dajcie spokoj,kto chce niech przyjdzie,niech oglada kto nie chce nie musi.Tragedia sie stala,nikt nie zasluguje na to.Niech spoczywa w pokoju
2019-01-18 21:21:50
Anonim
Tak głupiego pomysłu jak żyję nie widziałem. Z człowieka uwikłanego w różne afery (np.AmberGold) robi się swiętego.
2019-01-18 21:11:50
do @ CDN
- na śmierci dziewczynek nie można zarobić "punktów procentowych". Dziewczynki umierały w ciszy bez kamer i wielotysięcznej widowni, TVN też nie transmitował.
2019-01-18 19:17:00
CDN
WSPOLCZUJE RODZINIE.BARDZIEJ PRZEZYLEM SMIERC TYCH NIEWINNYCH DZIEWCZYNEK.CISZEJ NAD TA TRUMNA.
2019-01-18 17:59:30
czytam
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ! Wyrazy współczucia dla rodziny i opłakujących . Ale robienie narodowej tragedii z tej zbrodni , to może jednak trochę na wyrost ? Żle się stało , ale reakcje są albo wykalkulowane , albo przesadzone . Jak doszło do mordu ewidentnie politycznego w Łodzi , to takiego " bulu " narodowego nie widziałem .
2019-01-18 17:24:01
krotko
nie zamierzam ogladac pogrzebu.przy calym szacunku dla bolu rodziny takich rzeczy nie powinno sie transmitowac.
2019-01-18 15:53:00
propozycja
Proponuję wysłać transmisję też w Kosmos niech w całej Galaktyce sobie obejrzą pogrzeb tego świętego człowieka!
2019-01-18 14:25:47
@eRBe
Lewacy już to zrobili.
2019-01-18 14:14:23
eRBe
Mam nadzieję, że ogłoszą go od razu świętym.
2019-01-18 13:22:51
eRBe
Mam nadzieję, że od razu zostanie ogłoszony świętym.
2019-01-18 12:18:07
obserwator
nikt nie przyjdzie