Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

Podwójny areszt za narkotyki

Data publikacji: 12 lutego 2019 r. 07:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:32
Podwójny areszt za narkotyki
 

Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom usłyszał 27 – latek zatrzymany przez szczecińskich policjantów. W związku z tą sprawą został zatrzymany drugi mężczyzna, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 

Przed budynkiem wytypowanego mieszkania policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. U jednego z nich, w torbie, znaleźli susz roślinny. Późniejsze wstępne badania potwierdziły, że to ponad pół kilograma marihuany. 27 – latek i 33 - latek zostali natychmiast zatrzymani przez policjantów.

Ponadto podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 27 – latka kryminalni znaleźli pół kilograma marihuany. Funkcjonariusze zajęli również znajdujące się w mieszkaniu pieniądze i dwie wagi elektroniczne.

Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie. W tym czasie policjanci z Pogodna zbierali materiał dowodowy pozwalający na postawienie mężczyznom zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

27 – latek odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz ich odpłatnego udzielania innym osobom. Natomiast starszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie śledczym.

Ł.T

Fot. Policja 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

stop
2019-02-12 08:18:47
Dać ich do pracy przy kopaniu rowów, to od razu by im się odechciało głupot. Nie ma taryfy ulgowej dla takich działań!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA