wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Podpalił drzwi

Podpalił drzwi

Podpalił drzwi
Data publikacji: 2015-12-04 11:59
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1592 45218

Świnoujscy policjanci zatrzymali 20-latka, który podpalił drzwi wejściowe mieszkania. Mężczyzna już usłyszał zarzut i za zniszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do podpalenia doszło w jednym z budynków przy ul. Norweskiej na prawobrzeżu Świnoujścia. Sprawca użył łatwopalnej substancji.  Podczas oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczyli kryminalistyczne ślady, w tym nadpaloną butelkę po mineralnej wodzie.

- Funkcjonariusze przejrzeli monitoring na pobliskiej stacji paliw. Podczas wnikliwego przeglądania zapisu nagrania zwrócili uwagę na mężczyznę zakupującego butelkę wody tej samej marki, a po chwili napełniającego ją benzyną przy jednym z dystrybutorów. Wizerunek postaci oraz jej rysopis policjanci skojarzyli z mężczyzną, którego legitymowali tej samej nocy kilka ulic dalej od miejsca zdarzenia - podaje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Podejrzewany o podpalenie drzwi był już policjantom znany. Jego zatrzymanie było kwestią czasu. Mundurowi przedstawili 20-latkowi zarzut zniszczenia drzwi o wartości 2.500 zł. Mężczyzna przyznał się do dokonania tego czynu, wnioskując o grzywnę w kwocie 4.000 zł oraz obowiązek naprawienia szkody. Sprawa znajdzie niebawem swój finał w sądzie. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

BaT

Komentarze

Uważam za skończeni głupie, idiotyczne opisywanie w jaki sposób
zostały zbierane dowody. I DIO TYCZ NE !!!
2015-12-04 11:36:57

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie