Środa 30 listopada 2022r. 
REKLAMA

Podczas zakrapianej imprezy siekiera poszła w ruch. Jest areszt dla sprawcy

Data publikacji: 2018-09-11 11:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Podczas zakrapianej imprezy siekiera poszła w ruch. Jest areszt dla sprawcy
 

70-letni mężczyzna podczas zakrapianej alkoholem imprezy usiłował siekierą pozbawić życia swojego współbiesiadnika. Usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Dyżurny z Pyrzyc został poinformowany, iż na jednej ze stacji benzynowych znajduje się mężczyzna, który ma rany głowy. Na miejscu ranny został opatrzony przez pogotowie ratunkowe, a nastepnie przetransportowany do szpitala. Pyrzyccy policjanci ustalili, że podczas zakrapianego spotkania doszło do awantury między współbiesiadnikami – jeden z nich sięgnął po siekierę i uderzył nią w głowę drugiego. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Podczas oględzin mieszkania, w którym odbywała się impreza, policjanci zabezpieczyli między innymi siekierę. 70-letniemu mieszkańcowi Pyrzyc przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna w przeszłości był niejednokrotnie karany, w tym również za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Pyrzycach zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat.

(p)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

także zaczytany
2018-09-11 19:35:08
- chciałbym się wreszcie dowiedzieć o tym "spesjale", ktśry wypadł z okna na szkoleniu, cicho - "zamiataą"?
Się zaczytałem
2018-09-11 17:13:21
A już myślałem,że też piszecie o zakrapianej imprezie jednego z Komendantów Komisariatu Policji w Szczecinie gdzie właśnie u konkurencji przeczytałem.Tam jak wynika z komentarzy podłoże obyczajowe a tu kryminalne.No fakt-to dwie różne imprezy i imprezowicze.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA