Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Poczuli gaz. Sprawdzają instalację w budynku

Data publikacji: 02 lutego 2019 r. 14:35
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:31
Poczuli gaz. Sprawdzają instalację w budynku
 

W sobotę (2 lutego) ok. godz. 13.30 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ulicy Bolesława Krzywoustego w pobliżu Biedronki było czuć woń gazu. Na miejscu jest straż pożarna wraz z pogotowiem gazowym, które przeprowadzi kontrolę instalacji gazowej w całym budynku. Jak poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców.

(KK)
Fot. Mirosław Winconek (arch.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do@Strażak
2019-02-03 01:34:52
Kto dał Tobie upoważnienie do wypowiadania się "w imieniu wszystkich służb"!? Ludzie mają nie tylko prawo ale i obowiązek zgłaszać swoje wątpliwości dot. bezpieczeństwa miejsca w którym przebywają a TY masz obowiązek to dokładnie sprawdzić ! Efekt rutynowego podejścia do zgłoszenia mieliśmy nie tak dawno na Niebuszewie - ul.Gdyńska... Nie pasuje praca jaką wykonujesz to idź na kasę do marketu... Służba to nie drużba! P.S Nie ma jak to u nas w straży - słońca nie ma, w du..ę* parzy :)
Strażak
2019-02-02 19:06:46
Od czasu pożaru w Escape Roomie w Koszalinie sprawdzamy dziesiątki zgłoszeń zagrożenia pożarem i wybuchem. Większość zgłaszana jest anonimowo, bądź przez starszych ludzi, a okazują się fałszywe. Proszę media w imieniu wszystkich służb o odpowiedzialność i nierozsiewanie paniki. Być może ktoś nie otrzyma pomocy na czas, jeżeli będziemy ciągle zajmować się sprawdzaniem zgłoszeń od ludzi, którzy chcą się na siłę wykazać. To skrajnie nieodpowiedzialne.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA