niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pobili go w drodze na piwo

Pobili go w drodze na piwo

Pobili go w drodze na piwo
Data publikacji: 2016-05-31 13:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 603 136030

Wszystko zaczęło się, gdy w połowie maja pokrzywdzony siedział na ławce w centrum Koszalina. Podszedł wtedy do niego obcy mężczyzna i poprosił o puszkę piwa. Pokrzywdzony wspólnie z nowo poznanym poszedł do pobliskiego sklepu, gdzie kupili alkohol. Do mężczyzn w niedługim czasie dołączyła 28-letnia kobieta. Wówczas wszyscy zdecydowali, że pójdą w bardziej ustronne miejsce, gdzie będą mogli w spokoju pić zakupione trunki. 

- Kiedy zmierzali do celu, nagle 41-latek został uderzony ciężkim przedmiotem w głowę. Upadając na ziemię zobaczył, że stoją nad nim trzy osoby, tj. kobieta oraz dwóch mężczyzn. Cała trójka zaczęła pokrzywdzonego szarpać i kopać po całym ciele. Sprawcy wykorzystując bezbronność mężczyzny zdjęli z niego ubranie i ukradli mu 170 złotych - relacjonuje st. post. Beata Gałka.


Policjanci tydzień po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonego wytypowali i zatrzymali sprawców rozboju. Cała trójka usłyszała już zarzut zagrożony karą do 12 lat pozbawienia wolności. Sądu zdecydował o zastosowaniu wobec 28-letniej kobiety i 33-latka tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Trzeci sprawca napadu objęty został policyjnym dozorem. (k)

Fot. Robert STACHNIKKomentarze

Patologia
Czyli każdy porządny obywatel, który siedzi na ławce, ma zgodzić się na kupno piwa osobie postronnej i razem z nią konsumować ten trunek?
2016-05-31 14:46:35

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie