Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Po zuchwałym napadzie na jubilera. Bandyci nadal poszukiwani

Data publikacji: 15 grudnia 2019 r. 14:02
Ostatnia aktualizacja: 15 grudnia 2019 r. 19:25
Po zuchwałym napadzie na jubilera. Bandyci nadal poszukiwani
 

Zapisy monitoringu pozwoliły ustalić, że w czwartkowym (12 grudnia) napadzie na salon jubilerski w Centrum Handlowym Forum w Koszalinie brało udział dwóch sprawców. Policja prowadzi śledztwo, aby ująć bandytów i odzyskać skradzione przez nich drogocenne przedmioty.

Nie ma sprawców, ale prokuratura już ma sprecyzowane zarzuty wobec złodziejskiej pary, której za kradzież z włamaniem grożą kary pozbawienia wolności do 10 lat. Wciąż nie są oszacowane straty poniesione przez właściciela salonu jubilerskiego w Forum. Nieoficjalnie mówi się nawet o milionie złotych.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w czwartek około czwartej nad ranem. Jak się okazało w późniejszym śledztwie, skradzionym samochodem marki Audi przestępcy rozbili wejście boczne do centrum handlowego. Zdemolowali też witrynę sklepu z precjozami. Po zabraniu łupów odjechali z miejsca napadu. Auto porzucili przy ulicy Kamieniarskiej.

Poszukiwania sprawców rozpoczęła policja, która zabezpieczyła ślady przestępstwa i zarządziła obławę. Nadal prowadzone są czynności śledcze. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Straty finansowe i rzeczowe poniósł nie tylko okradziony jubiler, lecz także zarządca centrum handlowego. Po napadzie zabezpieczone i zamknięte zostało rozbite wejście boczne do Forum.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

tc
2019-12-15 18:54:38
chcieli odebrać bonus za suszarkę?
donosiciel
2019-12-15 15:10:31
Wiadomo kto to zrobiŁ! Gang Olsena

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA