wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Areszt dla sprawców rozboju

Areszt dla sprawców rozboju

Areszt dla sprawców rozboju
Data publikacji: 2018-07-30 18:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:16
Wywietleń: 1278 340917

Sąd Rejonowy w Koszalinie postanowił w poniedziałek 30 lipca o zastosowaniu wobec czterech podejrzanych tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. To mężczyźni, którzy dokonali napadu na salon jubilerski w Koszalinie. Grozi im do 12 lat pozbawiania wolności.

Przypomnijmy. W miniony weekend kryminalni z koszalińskiej komendy z grupą szturmową zatrzymali w sąsiednim regionie czterech sprawców napadu na jubilera, do którego doszło w ubiegłą środę. Bandyci, po rozpyleniu gazu w salonie i obezwładnieniu ekspedientek, rozbijali gabloty i kradli wartościowe przedmioty. Zbiegli, lecz ruszył skuteczny pościg. Policjanci odzyskali część skradzionej biżuterii, przeszukując lokal, w którym ujęto szajkę. Mężczyźni to mieszkańcy województwa pomorskiego w wieku od 18 do 37 lat.

Sprawcy zostali przewiezieni do koszalińskiej jednostki. Sąd Rejonowy, na wniosek prokuratora, wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanych izolacyjnego środka zapobiegawczego. Posiedzą w areszcie przez trzy miesiące, a za rozbój grozi im do 12 lat więzienia. ©℗

(m)

Fot. KMP Koszalin

 

Komentarze

To przecież typowo polityczne szykany.
Oni tylko chcieli wolnego, nie upartyjnionego przez PiS dostępu do biżuterii. Idziemy protestować na pl Żołnierza!! Zlikwidować Policję !!!
2018-07-30 18:47:26

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie