Poniedziałek 17 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Areszt dla sprawców rozboju

Data publikacji: 2018-07-30 18:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:16
Areszt dla sprawców rozboju
 

Sąd Rejonowy w Koszalinie postanowił w poniedziałek 30 lipca o zastosowaniu wobec czterech podejrzanych tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. To mężczyźni, którzy dokonali napadu na salon jubilerski w Koszalinie. Grozi im do 12 lat pozbawiania wolności.

Przypomnijmy. W miniony weekend kryminalni z koszalińskiej komendy z grupą szturmową zatrzymali w sąsiednim regionie czterech sprawców napadu na jubilera, do którego doszło w ubiegłą środę. Bandyci, po rozpyleniu gazu w salonie i obezwładnieniu ekspedientek, rozbijali gabloty i kradli wartościowe przedmioty. Zbiegli, lecz ruszył skuteczny pościg. Policjanci odzyskali część skradzionej biżuterii, przeszukując lokal, w którym ujęto szajkę. Mężczyźni to mieszkańcy województwa pomorskiego w wieku od 18 do 37 lat.

Sprawcy zostali przewiezieni do koszalińskiej jednostki. Sąd Rejonowy, na wniosek prokuratora, wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanych izolacyjnego środka zapobiegawczego. Posiedzą w areszcie przez trzy miesiące, a za rozbój grozi im do 12 lat więzienia. ©℗

(m)

Fot. KMP Koszalin

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

To przecież typowo polityczne szykany.
2018-07-30 18:47:26
Oni tylko chcieli wolnego, nie upartyjnionego przez PiS dostępu do biżuterii. Idziemy protestować na pl Żołnierza!! Zlikwidować Policję !!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA