czwartek, 23 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Po zabawie wjechał do rzeki

Po zabawie wjechał do rzeki

Po zabawie wjechał do rzeki
Data publikacji: 2016-04-14 13:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:59
Wywietleń: 1473 128125

Przypadkowy kierowca zauważył samochód zanurzony w Inie i zaalarmował policję. Autem, które wylądowało w rzece, podróżowała dwójka młodych ludzi. 23-letni kierowca nie miał prawa wsiąść za kółko.

Do zdarzenia doszło w pobliżu drogi z Piasecznika do Suchania. Policja szybko ustaliła, kto jechał feralnym autem. Jak to się stało, że samochód wpadł do rzeki? Policjantom nie potrafił tego wyjaśnić 23-letni kierowca daewoo tico. 


– Mężczyzna początkowo tłumaczył, że samochód zostawił na drodze, bo zabrakło mu paliwa. I nie wie, co się z nim stało. Mówił, że wracał z dyskoteki z dziewczyną – relacjonuje kom. Jakub Zaręba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. – Dziewczyna przyznała, że była pijana. Wydawało im się, że wjechali w bagno. 


Jak dodaje komisarz Zaręba, nie wiadomo, czy 23-latek prowadził auto pod wpływem alkoholu. Kierowcę przesłuchano bowiem dopiero ponad dobę po tym, jak samochód wylądował w rzece.

Ale 23-latkowi z Choszczna nie upiecze się. Okazało się, że nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, bo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku. 


– Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Kto nie stosuje się do orzeczonego zakazu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – podkreśla rzecznik choszczeńskiej policji. ©℗

(żan)

Fot. Archiwum policji

Komentarze

Jak wpaść w bagno ?
Pana nie pomyliła się w ocenie wpadli w bagno tylko najbardziej ubłocony wyjdzie jej partner ona z tego błota się otrząśnie i przejdzie do porządku dziennego .
2016-04-14 16:40:51
Wieś tańczy i śpiewa.
Wiejska patologia na całego. Panna, sama pijana, wsiada z absztyfikantem, który ma zakaz prowadzenia pojazdów i wpada do rzeki, ale wydaje się jej, że to tylko bagno. Najlepiej to udawać idiotów, a jest to o tyle łatwiejsze, że niewiele od nich odbiegają. Coś w stylu pasażerki zabójcy 6 osób z Kamienia.
2016-04-14 14:10:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie