Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Po zabawie wjechał do rzeki

Data publikacji: 14 kwietnia 2016 r. 13:20
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:50
Po zabawie wjechał do rzeki
 

Przypadkowy kierowca zauważył samochód zanurzony w Inie i zaalarmował policję. Autem, które wylądowało w rzece, podróżowała dwójka młodych ludzi. 23-letni kierowca nie miał prawa wsiąść za kółko.

Do zdarzenia doszło w pobliżu drogi z Piasecznika do Suchania. Policja szybko ustaliła, kto jechał feralnym autem. Jak to się stało, że samochód wpadł do rzeki? Policjantom nie potrafił tego wyjaśnić 23-letni kierowca daewoo tico. 


– Mężczyzna początkowo tłumaczył, że samochód zostawił na drodze, bo zabrakło mu paliwa. I nie wie, co się z nim stało. Mówił, że wracał z dyskoteki z dziewczyną – relacjonuje kom. Jakub Zaręba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie. – Dziewczyna przyznała, że była pijana. Wydawało im się, że wjechali w bagno. 


Jak dodaje komisarz Zaręba, nie wiadomo, czy 23-latek prowadził auto pod wpływem alkoholu. Kierowcę przesłuchano bowiem dopiero ponad dobę po tym, jak samochód wylądował w rzece.

Ale 23-latkowi z Choszczna nie upiecze się. Okazało się, że nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, bo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku. 


– Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Kto nie stosuje się do orzeczonego zakazu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – podkreśla rzecznik choszczeńskiej policji. ©℗

(żan)

Fot. Archiwum policji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jak wpaść w bagno ?
2016-04-14 16:40:51
Pana nie pomyliła się w ocenie wpadli w bagno tylko najbardziej ubłocony wyjdzie jej partner ona z tego błota się otrząśnie i przejdzie do porządku dziennego .
Wieś tańczy i śpiewa.
2016-04-14 14:10:03
Wiejska patologia na całego. Panna, sama pijana, wsiada z absztyfikantem, który ma zakaz prowadzenia pojazdów i wpada do rzeki, ale wydaje się jej, że to tylko bagno. Najlepiej to udawać idiotów, a jest to o tyle łatwiejsze, że niewiele od nich odbiegają. Coś w stylu pasażerki zabójcy 6 osób z Kamienia.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA