Środa, 22 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pijany sprawca kolizji na stacji benzynowej

Data publikacji: 07 kwietnia 2016 r. 09:51
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:49
Pijany sprawca kolizji na stacji benzynowej
 

Szczecińscy policjanci zostali powiadomieni, że na jednej ze stacji paliw w dzielnicy Golęcin, kierujący mercedesem spowodował kolizję z innym pojazdem i uciekł z miejsca zdarzenia. Istniało przypuszczenie, że może być on pod wpływem alkoholu.

Mundurowi na pobliskiej ulicy zatrzymali ten pojazd do kontroli. Okazało się, że 41-latek jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Kierowca został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Sąd po zapoznaniu się z całością sprawy wydał wyrok w trybie przyśpieszonym. Mężczyzna usłyszał 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jest zobowiązany także do zapłacenia grzywny w wysokości 1.000 złotych oraz świadczenia pieniężnego w wysokości 5.000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - informuje asp.szt. Anna Gembala.

Za prowadzenie pojazdu grozi do 2 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pijacy
2016-04-07 11:23:31
A dlaczego nikt go nie gonił, że aż policja musiała złapać tego pijaka? Od razu trzeba gonić takiego, w międzyczasie dzwonić na policję, bo taki delikwent może podczas swojej eskapady kogoś zabić.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA