niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Po narkotykach wiózł narkotyki

Po narkotykach wiózł narkotyki

Po narkotykach wiózł narkotyki
Data publikacji: 2018-03-19 21:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:06
Wywietleń: 1611 319049

Policjanci z Pyrzyc zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Pyrzyce, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że ma przy sobie również marihuanę.

Policjanci podczas patrolu w nocy zatrzymali do kontroli samochód marki Opel. Kierowca tego samochodu zachowywał się nerwowo. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Podczas rozmowy wygląd i zachowanie kierowcy wzbudziły podejrzenia policjantów, iż może on znajdować się wpływem środków odurzających. Mundurowi przy użyciu narkotestera wykonali badanie na ich zawartość.

- Podejrzenia policjantów potwierdziły się, okazało się, że 20 - latek zażywał środki odurzające. Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółową kontrolę pojazdu i kierującego, podczas której znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z suszem roślinnym - informuje sierż. szt. Marcelina Pałaszewska.

Mężczyznę zatrzymano. Ponadto zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym susz rośliny znaleziony przy nim. Badanie wskazało jednoznacznie, iż jest to prawie 4 gramy marihuany. Następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

20-latek odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz za ich posiadanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(k)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Komentarze

Do Remigiusz
Pijani sa bardziej niebezpieczni
2018-03-20 09:39:31
Remigiusz
Tacy kierowcy pod wpływem narkotyków są bardzo niebezpieczni i stwarzają duże ryzyko wypadku. Policja powinna częściej przeprowadzać kontrole.
2018-03-20 06:39:48
n
Dlatego policjanci zawsze ze stoickim spokojem pytają o dokumenty, a jeśli ktoś ma coś na sumieniu to zawsze się wyda, bo na szczęście natura ludzka taka jest :)
2018-03-20 06:35:59

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie