poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Na Luzie > Ukrył marihuanę w... mandacie

Ukrył marihuanę w... mandacie

Ukrył marihuanę w... mandacie
Data publikacji: 2017-07-11 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-29 20:07
Wywietleń: 758 274660

23-letni kaliszanin zatrzymany do kontroli drogowej był pod wpływem narkotyków, a w jego mieszkaniu znaleziono marihuanę ukrytą w... mandacie karnym.

Rzeczniczka kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz poinformowała, że kierujący volkswagenem mężczyzna po tym jak zobaczył radiowóz nagle przyspieszył.

– Policjanci zatrzymali samochód. Za kierownicą auta siedział 23-letni kaliszanin, który podczas rozmowy z policjantami zachowywał się bardzo nerwowo – powiedziała. 

Funkcjonariusze przypuszczali początkowo, że zdenerwowanie spowodowane jest brakiem uprawnień do kierowania pojazdami.

– Jednak nadpobudliwość oraz rozszerzone źrenice 23-latka wskazywały, że może on być pod wpływem narkotyków. Dlatego policjanci użyli narkotestu. Badanie dało wynik pozytywny. Ponadto mężczyzna miał przy sobie specjalny młynek do mielenia suszu roślinnego – powiedziała Jaworska-Wojnicz.

Funkcjonariusze zdecydowali o przeszukaniu miejsca zamieszkania 23-latka. Na miejsce dojechał także policjant z psem służbowym. To dzięki psu policjanci odnaleźli zwitek mandatu karnego, w którym znajdowało się pół grama marihuany. Mandat w kwocie 500 złotych został nałożony na 23-latka w lutym 2016 r., w związku z brakiem uprawnień do kierowania pojazdem.

(pap)

Fot. arch.

Komentarze

Marysia
Ale nabial!!!! to juz teraz za "Maryche" w mieszkaniu NIE karaja!!! Ale ten facio przebiegly w przechowywaniu... zeby Nie AZOR to by niiiiiiigdy NIE znalezli Nie tylko 1/2 grama ale calego kilograma ale frajer, ze trzymal w mandacie. Przeciez Azor od razu rozpoznal zapach Komendy zawarty w mandacie. Ha-Ha.
2017-07-29 18:51:25
n
Jak to jest, kolejny raz się czyta, że jakiś zatrzymany narkoman miał przy sobie młynek do mielenia. Przecież młynek do mielenia kawy jest duży, więc pewnie ten podobny, to po co go ze sobą wożą, nie wspominając o prądzie potrzebnym do jego uruchomienia?
2017-07-14 10:32:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”