Wtorek 27 lipca 2021r. 
REKLAMA

Plan dla osiedli w praktyce

Data publikacji: 2018-10-06 21:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:22
Plan dla osiedli w praktyce
 

 - Nie jesteśmy dzisiaj pod krawatem, chcemy pospacerować i porozmawiać o planie dla osiedli - powiedział prezydent Koszalina Piotr Jedliński, który z grupą zabiegających o reelekcję radnych Platformy Obywatelskiej odwiedził w sobotnie (6 października) popołudnie osiedle Lechitów.

Słońce sprzyjało spotkaniom w plenerze. Mieszkańcy mieli uwagi do włodarza, np. Agnieszka Klimkiewicz - szefowa Rady Osiedla - apelowała o więcej miejsc parkingowych w okolicy. Wskazała nawet lokalizacje dla postoju aut przy ulicy Kolejowej czy Lechickiej.

Były też próby agitacji u reprezentantów urzędujących władz na rzecz wciąż niewybranych projektów osiedlowych: alei Różanej, remontu chodnika czy Zielonej Przystani dla Seniorów. Prezydent przypomniał, że drugi rok z rzędu biorą one udział w głosowaniu ogólnomiejskim, bo znów nie było zgody większości na zebraniu mieszkańców os. Lechitów. Nadto zapowiedział, że z budżetu samorządowego trafi dodatkowo po 10 tysięcy złotych dla każdego z siedemnastu rad osiedli w Koszalinie. ©℗

Tekst i fot. (m)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jola
2018-10-07 12:01:28
co mnie obchodzi Koszalin?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ