środa, 21 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Piotr Krzystek: „Wszystko zaczyna się od ludzi”

Piotr Krzystek: „Wszystko zaczyna się od ludzi”

Piotr Krzystek: „Wszystko zaczyna się od ludzi”
Data publikacji: 2018-08-18 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-23 23:28
Wywietleń: 1593 343802

W mieście jesteśmy jak rodzina... - tak zaczął swoją kampanię Piotr Krzystek prezydent Szczecina, który spotkał się z sympatykami, przyjaciółmi i mieszkańcami na Wyspie Grodzkiej.

Prezydent przypomniał zmiany jakie w ostatnich latach zaszły w Szczecinie. 

- Zobaczcie, razem pracujemy, krok po kroku robimy to, co sobie zaplanowaliśmy. Dlatego warto iść razem dalej - mówił. Jak przyznał, w trakcie prezydentury nauczył się zarządzać miastem i zdobył doświadczenie, ale to nauka pokory i odpowiedzialności ma największe znaczenie. 

- Wiem, że wszystko co dobre zaczyna się od ludzi wokół - powiedział i zaprosił do tworzenia komitetu wyborczego Piotra Krzystka - bezpartyjnych w mieście i województwie. Jak zapowiedział, bezpartyjni przedstawią kandydatów w ciągu dwóch tygodni po to, by zacząć budować ambitny program nowej kadencji, który ma być zaprezentowany na przełomie września i października. 

- Chcę aby ten program był odpowiedzią na to, co dla nas - mieszkańców - jest najważniejsze. Dla mnie to rodzina i jej bezpieczeństwo, zdrowie bliskich, siła i energia. To noszę w sercu i chcę tak pracować, aby każdy mieszkaniec mógł znaleźć w Szczecinie miejsce dla swoich wartości. Bo wtedy to będzie nasze miasto, miejsce, które my, mieszkańcy będziemy napędzać swoimi pomysłami, ambicjami, energią, pasją, dumą, pracą, projektami... Na tym mi zależy - mówił Krzystek. Jak dodał, "dziś jeszcze bardziej niż dotychczas możemy skoncentrować się na potrzebach mieszkańców".

- Żebyśmy, razem, jako mieszkańcy czuli się w Szczecinie jeszcze lepiej. Dlatego, chcę dalej pracować i kontynuować to, co wspólnie robimy - podsumował.

(p)

Fot. Szczecin dla Pokoleń

Komentarze

gg
O, Panie @Michał Przepiera, skoro się Pan ujawnił, co z obiecanym w oficjalnej odpowiedzi na zapytanie "placem zabaw o powierzchni bezpiecznej w te wakacje" przy pozbawionej od ponad półtora roku boiska SP nr 63?1
2018-08-23 22:49:34
Marianek
Bałamucenie mieszkańców Szczecina, branie ich na litość, obiecywanie lepszego "picu picu" to domena opcji politycznych i tym różną się Bezpartyjni od was, pomimo historycznych rodowodów - dominowały partie. Patrzmy przed siebie co można jeszcze dobrego zrobić, rozmawiać ze wszystkimi nawet z PO i PiS, a nie uprawiać wypominki ................
2018-08-22 19:04:56
Ala
Teraz widzi mieszkańców Szczecina? Co za hipokryzja? A gdzie był przez ostatnie lata? Miał głosy mieszkańców tam gdzie światło nie dochodzi a teraz, kiedy zbliżają się wybory, znów się ujawnia? Nie mogłabym w lustro spoglądać będąc takim człowiekiem.
2018-08-21 07:39:23
urzędniczka i mieszkaniec Szczecina
Właśnie wszystko zaczyna się od ludzi . Prezydent to również pracodawca. Zarządzać miastem to również umieć zarządzać ludźmi i uczciwie ich wynagradzać. Szczecin rozwija się pomysłami, umysłami i rękoma wykształconych szeregowych pracowników. których od trzech kadencji nie docenia. Zasługi przypisuje sobie i swojej najbliższej świcie jakby sam osobiście wszystko robił. Dobrze ma tylko Rodzina na swoim.Nasze rodziny się nie liczą. Wykorzystywanie sytuacji że w większości pracują w urzędzie same kobiety mające rodziny, które nie będą protestować z powodu niskich zarobków jest moralnie nieetyczne.
2018-08-21 00:21:48
Urzedniczka jaki i mieszkaniec Szczecina
Właśnie wszystko zaczyna się od ludzi . Prezydent to również pracodawca. Zarządzać miastem to również umieć zarządzać ludźmi i uczciwie ich wynagradzać. Szczecin rozwija się pomysłami, umysłami i rękoma wykształconych szeregowych pracowników. których od trzech kadencji nie docenia. Zasługi przypisuje sobie i swojej najbliższej świcie jakby sam osobiście wszystko robił. Dobrze ma tylko Rodzina na swoim.Nasze rodziny się nie liczą. Wykorzystywanie sytuacji że w większości pracują w urzędzie same kobiety mające rodziny, które nie będą protestować z powodu niskich zarobków jest moralnie nieetyczne.
2018-08-20 23:58:06
Arek
Nie dla Krzystka aie widząc kandyatów?!! Nitras fircyk czy Sochański dziadek nie widzę innej alternatywy, ble
2018-08-19 15:55:26
leko)
do "poznaniak": kolego,nie musisz się tak napinać,widać,że powoli idziemy do przodu skoro takiego marnego prowokatora jak TY strasznie to boli..::))).Nawet nikt do tej pory Ci nie odpowiedział:).Na koniec polecam dwa linki z bulwarów-pierwszy z Poznania,drugi ze Szczecina(fotki)::))) http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,22506760,koniec-z-piciem-nad-warta-mlodziezowi-radni-nie-da-sie-rozpoznac.html http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/5,34939,23243976.html?i=21 boli,nie...?:)
2018-08-19 15:51:08
Marcin
Dobrze, że można głosować na Sochańskiego. Gdy on był prezydentem Szczecina, to prezydenci Wrocławia i Pozniania przyjeżdżali do niego po naukę. A dziś dzięki Krzystkowi mamy marazm i tylko to.
2018-08-19 15:01:23
Tom
Wiesniak z tego Krzystka
2018-08-19 14:55:08
poznaniak
Najmodniejszym miastem do zycia w chwili obecnej jest Poznan.Tak czy owak, predzej czy pozniej wszyscy szczecinianie spotkaja sie w Poznaniu w pracy , na studiach , w teatrach, na Starym Miescie no i w IKEI ktora jest miejscem pielgrzymek i kultu dla szczecinian.Dlatego zaden Krzystek nie polepszy Wam zycia , nie umili Wam zycia. Bedzie dalszy ciag gnuśnięcia , marazmu i depresji ,bezsilnosci . Zapraszamy do Poznania.
2018-08-19 12:52:15
Michał Przepiera
Panie Adamie, właśnie dlatego, że w takim stylu i z użyciem zbliżonego słownictwa zwracał się Pan do Pracowników, w tym bezpośrednio Pań, odpowiedziałem Panu, że nie powinien Pan tak postępować. Można mieć odmienne poglądy i różnie patrzeć na merytorykę, niemniej pewnych granic przekraczać się nie powinno.
2018-08-19 11:46:35
Adam
Trzeba dodać, zaczyna się od obrażania ludzi! Interweniują w słusznej sprawie ale jego zastępca Przepiera wysyła odpowiedzi, że ludzie nie mają racji, i że są pieniaczami. Pora wreszcie tym nieudacznym mendom powiedzieć DOŚĆ!
2018-08-19 08:43:50
gryffi
Nie chcę zwężonych ulic, malowanych rond, pustych najczęściej i niepotrzebnych ścieżek rowerowych i zabagnienia sprawy Autostrady Poznańskiej.
2018-08-19 08:33:43
Bajer
Czy ktoś jeszcze mu wierzy?
2018-08-18 23:31:24
Szczecinianin
Kurier robi kampanię wyborczą Krzystkowi, nie do wiary
2018-08-18 23:30:13
Stadion
Gdzie jest stadion kłamco ?
2018-08-18 23:21:11
Poza rodziną
Czyli, kto w rodzinie to nie zginie. Jedynym słowem układ. Masakra. Przykro patrzeć. Niech szczecinianie w końcu się przebudzą i to zmienią. Szczecin potrzebuje zmiany.
2018-08-18 23:13:19
jak żyć
wskazówka się wygina jak dziób pingwina.
2018-08-18 21:12:44
o matko
o jest nasz Prezydent - jak kampania jest to się nagle pojawia :)
2018-08-18 20:44:03
Gregu
Rodzina czyli grupa interesów spółek miejskich i powiązań rodzinno - biznesowych. RODZINA NA SWOIM!
2018-08-18 20:43:04
"rodzina i jej bezpieczeństwo"
Już zapomniał łgacz jak w 2015 chciał "uchodźców" przyjmować. Nawet się mieszkańców nie zapytał czy życzą sobie zrobić z własnego miasta przedmieścia Paryża czy inne Malmö. Kończ kadencję i odejdź!
2018-08-18 19:10:31
Mosia
Picu picu. Ma mieszkańców za ciemny lud, który to gadanie kupi?
2018-08-18 17:23:28
xxx
To jakiś koszmar
2018-08-18 17:06:18
miki
Bezpartyjność Krzystka to jego członkostwo w PO i bliska współpraca z PiS. Marne oszukaństwo!
2018-08-18 16:00:51
OK.2010
OJ bierze na litość czyli nowy sposób na wygranie wyborów Ciecinianie głosujcie na PREZYDENCIA