poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF

Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF [GALERIA]

Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF
Data publikacji: 2019-02-12 10:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:32
Wywietleń: 1317 375507

W Sądzie Rejonowym Szczecin – Prawobrzeże i Zachód przy pl. Żołnierza Polskiego rozpoczęły się posiedzenia w sprawie byłych szefów Komisji Nadzoru Finansowego: Andrzeja Jakubiaka i Wojciech Kwaśniaka. Dotyczą zażaleń, jakie złożyli  na decyzje Prokuratury Regionalnej w Szczecinie w sprawie zastosowania środków zapobiegawczych, w tym najdotkliwszego - zakaz wykonywania pracy, oraz sposobu zatrzymania.

Obaj byli szefowie KNF stawili się w szczecińskim sądzie, przed którym protestowała grupa Obywateli RP, skandując podczas ich wejścia do gmachu "Jesteśmy z wami" .

(lw)

Fot. Dariusz Gorajski

 

Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF Pikieta przed sądem w sprawie szefów KNF

Komentarze

Wódz OTUA
A gdzie UBywatele Kitras i Kisiło-czołowi zadymiarze RP?
2019-02-12 15:58:11
Gdzie jest policja?
Jedna z tych protestujących stwarza zagrożenie w ruchu.
2019-02-12 15:17:32
cdn
Drogi Kurierze oszczedz nam widoku tych przyglupow nazywajacych siebie ,ubywatelami rp'.Czy grandziarz zydowski soros nie daje juz na swieczki i biale roze?
2019-02-12 14:44:27
Do tej osoby z kilkoma nickami
Nawet jeden uczciwy człowiek jest wart pokazania. Bardziej wart, niż tysiące maszerujące pod brunatną flagą.
2019-02-12 14:39:10
Kurier to potrafi rozśmieszyć
Jest moc! 7 osób i już na pierwszą stronę Kuriera! Tej siły już nikt nie powstrzyma!
2019-02-12 14:00:40
Brawo Obywatele RP
i to są prawdziwi Polacy, a nie ta zapijaczona swołocz co głosowała na pisowskie kundle, które ich teraz okradają.
2019-02-12 13:41:53
My
To jest ich następna kompromitacja świadcząca że to chorzy osobnicy wyeliminowani ze społeczeństwa .
2019-02-12 13:39:59
Mariusz Kamiński
Czy całowanie się z buldogiem to już zoofilia czy tylko przelotna przygoda?
2019-02-12 13:18:30
kangur
Jeden z tych UBEwateli SB tak mnie skopał na komendzie milicji,że przez tydzień nie mogłem spać na plecach...a kopał niczym Kazimierz Deyna w meczach reprezentacji.Działajcie tak dalej ubecy obcej maści ku chwale Józefa Stalina,zbrodniarza Jaruzelskiego,nieboszczki PZPR,SB,ORMO,MO i KODerastów...będzie wam to wynagrodzone w piekle.
2019-02-12 13:13:01
ZBYSZEK
JEST MATERIAŁ PROSZĘ WYSOKI SĄDZIE NIE TOLEROWAĆ .....DOBROBYTU ZDOBYTEGO CIĘZKA PRACA JAKA NP MA SĘDZIA
2019-02-12 13:07:30
LONGIN
Zlodziej za zlodziejem staje murem
2019-02-12 13:04:06
oj
A UBywatele nie w pracy? :)
2019-02-12 12:24:49
Piotr
Przepraszam, nie obejrzałem wszystkich zdjęć. Jest 15 osób, a nie 5. Zatem to grupa mobilna do zadań specjalnych, chyba taki "oddział wojewódzki" ;) Ale dzięki Kurierowi i GW, istniejecie w mediach, jest sukces... Czy w tym mieście naprawdę nie dzieją się ważniejsze lub ciekawsze rzeczy ?
2019-02-12 11:43:32
sceptyk
Za komuny to pod kioskiem z piwem zbierało się więcej osób i nawet gdy piwa zabrakło nikt nie robił z tego demonstracji.
2019-02-12 11:14:01
Paweł
Pewnie to ci sami "obrońcy" demokracji, którzy bronią starych układów. Zresztą łatwo ich poznać po idiotycznych transparentach, które wzięli ze sobą.
2019-02-12 11:12:37
Piotr
Ja wiem że wystarczyło zejść na dół i zrobić artykuł, ale wprowadźmy jednak zasadę że "pikiety", "demonstracje", "manifestacje" i "pochody" do 5 uczestników, nie zasługują na wspominanie. Wtedy trochę takich artykułów o mobilnych grupach demonstracyjnych "obrońców" demokracji wypadnie.
2019-02-12 11:00:21