Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób

Data publikacji: 15 listopada 2015 r. 13:20
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób
 

Policjanci z drogówki  na ul. Kujota w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes Sprinter. Od kierującego czuć było alkoholem w związku z czym został on przebadany alkomatem. Wynik nie pozostawiał wątpliwości co do stanu trzeźwości kierowcy – 1 promil alkoholu w organizmie.

Dodatkowo kierujący przewoził pojazdem 6 pasażerów, a pojazd zarejestrowany był na 3 osoby. Podczas szczegółowej kontroli okazało się również, że mercedes jest niesprawny technicznie w związku z czym został zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu.

31-letniego kierowcę sprintera policjanci doprowadzili do komisariatu w Dąbiu. Tam został on ponownie przebadany na urządzeniu stacjonarnym, które wskazało wzrost poziomu alkoholu w organizmie.

- Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Podejrzany usłyszy również zarzuty, za które grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna za popełnione wykroczenia - informuje st. sierż. Dorota Ziółkiewicz. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kierowca
2015-11-15 16:01:35
Ale głąb... Brawo policja.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA