piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób

Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób

Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób
Data publikacji: 2015-11-15 13:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1666 37699

Policjanci z drogówki  na ul. Kujota w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes Sprinter. Od kierującego czuć było alkoholem w związku z czym został on przebadany alkomatem. Wynik nie pozostawiał wątpliwości co do stanu trzeźwości kierowcy – 1 promil alkoholu w organizmie.

Dodatkowo kierujący przewoził pojazdem 6 pasażerów, a pojazd zarejestrowany był na 3 osoby. Podczas szczegółowej kontroli okazało się również, że mercedes jest niesprawny technicznie w związku z czym został zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu.

31-letniego kierowcę sprintera policjanci doprowadzili do komisariatu w Dąbiu. Tam został on ponownie przebadany na urządzeniu stacjonarnym, które wskazało wzrost poziomu alkoholu w organizmie.

- Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Podejrzany usłyszy również zarzuty, za które grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna za popełnione wykroczenia - informuje st. sierż. Dorota Ziółkiewicz. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Kierowca
Ale głąb... Brawo policja.
2015-11-15 16:01:35

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie