piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Pijany kierowca trafił prosto do dzielnicowej

Pijany kierowca trafił prosto do dzielnicowej

Pijany kierowca trafił prosto do dzielnicowej
Data publikacji: 2016-08-22 14:30
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:37
Wywietleń: 999 149383

Chciał się ukryć przed policją, a spotkał się oko w oko z dzielnicową. Tak zakończyła się ucieczka 40-letniego kierowcy, który kilka chwil wcześniej pijany uderzył autem w drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 sierpnia, późnym popołudniem w Sulechowie pod Sławnem. Kierujący Audi 80 w pewnej chwili zjechał z drogi, samochód uderzył w drzewo.

Mężczyzna nie ucierpiał poważnie, ale stracił sześć zębów. Wydostał się z auta i uciekł do pobliskiego bloku. Mieszkającej w budynku kobiecie, która zapytała, co się stało, tłumaczył, że zasnął za kierownicą. Uderzył w drzewo, a teraz się chowa się, bo boi się przyjazdu policji. 40-latek nie wiedział, że rozmawia z.. dzielnicową ze Sławna.

Szybko wyszło na jaw, że kierowca był pijany. Alkomat wykazał prawie półtora promila. Ale nie tylko dlatego uciekinier chciał uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Policjantka rozpoznała w nim mężczyznę poszukiwanego przez policję. 40-letni mieszkaniec gminy Malechowo nie stawił się w zakładzie karnym. Teraz z pewnością odsiedzi zasądzoną karę 1 roku i 8 miesięcy.

Mężczyzna odpowie także za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, wbrew sądowemu zakazowi oraz spowodowanie kolizji drogowej.

(reg.)

Fot. Archiwum policji

Komentarze

garownik
A w kiciu wstawią mu ząbki? Na koszt funduszu?
2016-08-22 16:16:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”