Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pijany kasjer w markecie

Data publikacji: 05 października 2015 r. 13:46
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
Pijany kasjer w markecie
Fot. Robert Wojciechowski  

Kasjer w świnoujskim markecie obsługiwał klientów w stanie upojenia alkoholowego. 35-letni mężczyzna miał w organizmie 3,6 promila alkoholu. Oprócz konsekwencji dyscyplinarnych ze strony pracodawcy, grożą mu także konsekwencje prawne.

Do niecodziennej sytuacji doszło w minioną sobotę w godzinach popołudniowych w Świnoujściu. Kierownik jednego z marketów w centru miasta powiadomił dyżurnego komendy o swoich podejrzeniach dotyczących kasjera, który prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu.

Skierowani na miejsce interwencji policjanci przebadali alkomatem wskazanego przez zgłaszającego mężczyznę. Wtedy okazało się, że kasjer obsługiwał klientów w stanie upojenia alkoholowego. 35-latek miał w organizmie 3,6 promila alkoholu.

Pracodawca odsunął mężczyznę od wykonywania obowiązków służbowych, grozi mu dyscyplinarne zwolnienie z pracy. Jednak na tym kłopoty świnoujścianina nie kończą się. 

W związku z podjęciem czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości odpowie on przed sądem, który może ukarać go karą aresztu bądź grzywny.

(isz)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Szok.
2015-10-05 12:01:58
Dobrze, że miał pracę siedzącą, bo raczej by nie ustał przy 3,6 promilach.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA