Sobota 04 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone [GALERIA]

Data publikacji: 2019-10-18 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18 14:11
Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone
 

Przedszkolaki oraz uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie przy ul. Grodzkiej wraz ze swoimi wychowawcami sadzili w piątek (18 października) przed szkołą kwiaty. Już wiosną ich krokusy, tulipany, hiacynty i narcyzy będą cieszyć dzieci, nauczycieli i mieszkańców Starego Miasta.

- Nasza szkoła pięknieje, chcemy więc zadbać o to, aby teren wokół niej był równie piękny - powiedziała koordynatorka akcji Joanna Uberman, pedagog wspomagający proces edukacyjny w SP 63 z OI. - Kwiaty mają korzystny wpływ na nasze samopoczucie i mamy nadzieję, że to miejsce będzie pozytywnie wpływało na uczniów, pracowników szkoły, jak również i okolicznych mieszkańców.

Przez cały piątek uczniowie od pierwszych do ósmych klas oraz przedszkolaki angażowały się w tę akcję. Dzieci przyniosły do szkoły cebulki, a nauczyciele zorganizowali sprzęt i instruktaż.

- Cieszy nas taki odzew uczniów na tę akcję. Udział w niej jest formą integracji całej społeczności szkolnej. To także forma lekcji wychowawczej, gdyż jesteśmy przekonani, że kwiaty, które uczniowie sadzą, nie będą przez nie deptane i będą dbali o to, co sami zasadzili - stwierdziła pedagog. ©℗

(el)

Fot. Sylwester SULIGA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA