poniedziałek, 18 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone

Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone [GALERIA]

Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone
Data publikacji: 2019-10-18 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18 14:11
Wywietleń: 567 422955

Przedszkolaki oraz uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie przy ul. Grodzkiej wraz ze swoimi wychowawcami sadzili w piątek (18 października) przed szkołą kwiaty. Już wiosną ich krokusy, tulipany, hiacynty i narcyzy będą cieszyć dzieci, nauczycieli i mieszkańców Starego Miasta.

- Nasza szkoła pięknieje, chcemy więc zadbać o to, aby teren wokół niej był równie piękny - powiedziała koordynatorka akcji Joanna Uberman, pedagog wspomagający proces edukacyjny w SP 63 z OI. - Kwiaty mają korzystny wpływ na nasze samopoczucie i mamy nadzieję, że to miejsce będzie pozytywnie wpływało na uczniów, pracowników szkoły, jak również i okolicznych mieszkańców.

Przez cały piątek uczniowie od pierwszych do ósmych klas oraz przedszkolaki angażowały się w tę akcję. Dzieci przyniosły do szkoły cebulki, a nauczyciele zorganizowali sprzęt i instruktaż.

- Cieszy nas taki odzew uczniów na tę akcję. Udział w niej jest formą integracji całej społeczności szkolnej. To także forma lekcji wychowawczej, gdyż jesteśmy przekonani, że kwiaty, które uczniowie sadzą, nie będą przez nie deptane i będą dbali o to, co sami zasadzili - stwierdziła pedagog. ©℗

(el)

Fot. Sylwester SULIGA

Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone Piękniej na Starym Mieście. Kwiaty posadzone

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie