niedziela, 20 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Patryk Jaki w Szczecinie

Patryk Jaki w Szczecinie

Patryk Jaki w Szczecinie
Data publikacji: 2019-09-11 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-12 09:36
Wywietleń: 1768 414106

W środę (11 września) o g. 17 mieszkańcy Szczecina będą mogli spotkać się w auli Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicz 64 z europosłem Solidarnej Polski, Patrykiem Jakim.

Patryk Jaki był wiceministrem w resorcie sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Pełnił też funkcję przewodniczącej komisji do spraw reprywatyzacji.

(as)

Fot. Facebook/Patryk Jaki

Komentarze

won
stąd psycholu, na wschód, do swoich pato wyznawców
2019-09-12 08:54:44
Czytelnik
Jaki byłby lepszym prezydentem Warszawy od Trzaskowskiego.Teraz gdy wszystkie kraje Bałtyku martwią o ścieki płynące z Warszawy Trzaskowski chodzi sobie z buldożkami.Tak to się szanuje środowisko i naszą planetę Ziemia.Lekceważą ekologię i ochronę środowiska
2019-09-12 05:56:53
Hejtujecie Jakiego
bo jest kochającym ojcem niepełnosprawnego dziecka - trafia was szlag że Jaki wyłamuje się z hejterskiego stereotypu jaki mu próbujecie przypisać.
2019-09-11 21:37:25
Taki towarzysz Jaki :
To już było: -3 mln mieszkań -premie ministralne Beci – „bo im się należały” - maybach oj-dyra podarowany przez bezrobotnego - 30 mln „na bank” Chrzanowskiego z KNF -wspaniałe zarobki dwórek Glapy -utajnienie list poparcia pisich „Psów I Suk” do KRS bo niejeden ma na imię burek , azorek itp. - rola srebrnego dewelopera od „kaczy tower” z łapówką dla czarno sukienkowego w tle -działki rolne slajda darowane bezrobotnej żonie dziwnie pozyskane od biskupa - comiesięczne dowody wpłaty na konta don Antonia i jego towarzyszy zamiast dowodów na zamach smoleński - air taksówki drugiego w państwie {kuchcińki-travel} , obłudne i pełne hipokryzji okrzyki pis-jajcarzy -1,4 bln zł na inwestycje –a Pelagi nuci ,że w kabzie pozostał bilon bo hossa inwestycyjna trwa.W Bawarii podkarpackiej robią już e-busy lecz wojsko wozić będą szwabskie Man-y, 1mln elektromobili robi tłok na drogach spartaczonych przez Donka w czasach „ruiny”a w dolinie krzemowej na Śląsku reanimować będziemy przedpotopowe ruskie czołgi. W stoczni Szczecin stępka wielkiego promu bałtyckiego dalej rdzewieje a wymyślono i pokazano suwerenowi kadłub lodołamacza rzecznego pospawanego taśmami papierowymi – cud techniki XXI wieku . Nowa propozycja urodzona po smakowitej kolacyjce u odkrycia towarzyskiego Julii Wolfgangowej w apartamencie za który płacimy 60 tyś. rocznie to po 22 mostach Slajda jest 100 obwodnic i remont 150dworców PKP Wszystko by przykryć: - hejt płynący z ministerstwa i otoczenia „zera„ - afer pedofili w KK słowami :„precz od naszych dzieci” i „tęczowa zaraza” a pomijanie pijaństwa, przemocy , skoków w bok i rozpusty w sakramentalnych małżeństwach o czym zapomina bezdzietny dziadzio i wielu „wujków-tat” \z grona KK\ co jest przyczyną , że dzieci do adopcji jest coraz więcej i wprowadzić jako wzór : model rodziny wg PIS-dków: samica jest w domu do mycia garów, a samiec może ją walić w ryj , gdy jest nieposłuszna. Przykładem ma być rodzina bezdzietnego zawistnego dziadzia z kotem, związki bratanicy - latawicy która nie wie kto jest ojcem jej dzieci oraz wuj Wilhelm co to AK-ów wysyłał na spacer za Kołymę lub z kulką w potylicy do dołów na łączce. Dlatego nie bywa na uroczystościach uczczenia Pileckiego, Fildorfa „Nila”, Inki, obrońców wybrzeża i innych polskich patriotów a Adrian i Slajd tracą pamięć by wskazać prawdziwych oprawców AK-ów . „Kacyk o słusznym wzroście” i jego jajcarze wiedzą, że po wyborach on i wielu będzie dziękować za możliwość przydziału na pasiak , pryczę i wikt szpitala publicznego w ośrodkach wypoczynkowych w Rawiczu lub Wronkach oraz nacjonalizacja tego co schowali w stodole, wpłacili na konta na C. lub w L..– stąd bierze się ich wzmożone i podszyte nienawiścią do obywateli działanie. Ale im doopa lata. Jeszcze nie przegrali, ale już zostawili sobie furtkę na przepchnięcie w ostatniej chwili jakiegoś goowna, które dziś zabrałoby im głosy. Świat nie widział podobnej bezczelności. Ciekawe jak ta wiadomość odbierana jest pod strzechami ?
2019-09-11 20:03:04
magik
ręce opadają , no niestety szczecin to jednak sieroty po komusze . Zabrakło wam sekretarz i już się pogubiliście . Do niedawna jeszcze odkomuszaliście wszystko i wszystkich , dziś wybraliście do Europarlamentu sekretarzy KC PZPR Zapomnieliście jak UB ZOMO ORMO lało wam D... e Dziś idziecie z nimi pod jednym sztandarem . Was nawet nie warto w d...ę kopnąć . Będę się za was modlił .
2019-09-11 18:54:55
Waldi
Po co tutaj jedziesz???Nikt cię nie lubi,poza ciemnym ludem.
2019-09-11 18:53:27
Cygan karierowicz
Dla Jakiego liczą się tylko pieniądze i stanowiska
2019-09-11 17:36:22
SLL
Nie wpuszczac do miasta .Jaki jest jak waz,a nam niepotrzeba pisowskiej zarazy.
2019-09-11 16:55:27
matecki
Zapukales w dno od spodu...
2019-09-11 16:30:27
I co PO ?
U Was nie ma takiego - Jakiego ! Są kolesie od kasy !
2019-09-11 16:28:16
Wspaniały człowiek!
Ludzie ogarnijcie się! On jako jeden z nielicznych walczy o sprawiedliwość!
2019-09-11 16:17:53
darek
Mam nadzieje że pis przegra wybory bo będzie fatalnie
2019-09-11 15:40:28
adams
Czy to Patryk BYLE-jaki
2019-09-11 15:38:48
Antoni
To jest chyba poseł, idealnie pasujący do tego miana. W komisji śledczej stał w obronie pokrzywdzonych przez ludzi wpływowych, co jest niestety często spotykane. Bez skrupułów wypowiadał się o przestępcach i "wałkarzach". Słusznie nie lubiany przez opozycję. Nie pomagał im swoją pracą i zaangażowany, także nie dziwi mnie jad tutejszych panów internetu :)
2019-09-11 14:57:27
masta
git Jaki to kibol z opolka skoro pucował ległej :D
2019-09-11 14:28:23
JAKI On jest - taki jest...
Ale Nie Rudy i z Duzo lepszej Parti bo Solidarnej Polski - a nie tej Lewacko/PO-stkomunistycznej - jak wiekszosc PO_nizszych i juz POKO-nywanych...!!!
2019-09-11 14:00:58
Dajdyche
Won z miacha synu wiatru i kurzu
2019-09-11 12:59:05
teść pasierba do @ gsd
- przyjedzie na "białym koniu", przecież jest już w "brukselce".
2019-09-11 12:52:19
gsd
Przyjedzie w dresie czy bez?
2019-09-11 12:30:54
cdn
DZieki panie Patryku za ukazanie co robila szajka rzadzaca Warszawa i cala dzialanosc w MINSTERSTWIW SPRAWIEDLIWOSCI.WARSZAWKA wybrala sobie prezydenta .ktory nadaje sie na kierownika straganu.Ale to typowy leminogrod wychodowany przez tvn/cala prawda cala dobe/i szmatlawiec michnika obecnie zalany g....m.
2019-09-11 10:49:04
senior
czy to spotkanie przed blokiem??
2019-09-11 10:48:43
Pan Witek
Może będzie wróżyć z ręki, albo sprzedawać okazyjnie markowe perfumy?
2019-09-11 09:48:58
no no
Prezydent Warszawy i to w pierwszej turze
2019-09-11 09:44:04
Pytanie
Wczoraj, we wtorek, spotkanie z mieszkańcami Szczecina miał europoseł Marek Balt. Jakoś zapowiedzi nie widziałem.
2019-09-11 09:26:16
git
Po co nam tu kibol z opolka
2019-09-11 09:24:51
Księga
Przyjechał cygan cos wycyganić
2019-09-11 09:23:17
do PO_niższych
- przywieźcie truchło "36-kont" i będzie git. PiS_dzielcy będą mieć uciechę i PO_je.y także.
2019-09-11 09:21:01
hg
jaki Patryk?
2019-09-11 08:43:41
a po co on tu
przyjechał promować swojego hejtera wodogłowca?
2019-09-11 08:41:01
haha
a po co tu Jakiś cygan z Opola?
2019-09-11 08:31:40
No nie
A kim on jest, ze tak zasłużył