poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo [GALERIA, FILM]

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Data publikacji: 2018-03-11 15:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:05
Wywietleń: 2110 317758

Fantastyczna wiosenna pogoda towarzyszyła w niedzielę (11 marca) w szczecińskim Parku Kasprowicza paniom, które postanowiły wziąć udział w IX edycji imprezy pt. „Bieg Kobiet”.

Na starcie rywalizacji w dwóch konkurencjach biegu na 5 km i Nordic Walking stanęło około 2000 uczestniczek. Bieg z czasem lekko ponad 20 minut wygrała Monika Jackiewicz. Ł.T

Film: Sylwia DUDEK

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo

Komentarze

Remigiusz
Nordic walking wpływa bardzo dobrze na nasze zdrowie, równowagę, kondycję fizyczną. Polecam wszystkim regularne spacery, minimum 3 razy w tygodniu po 30 min.
2018-03-11 15:58:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie