poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pacjenci marzną (akt.)

Pacjenci marzną (akt.)

Pacjenci marzną (akt.)
Data publikacji: 2016-01-03 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:50
Wywietleń: 2896 85039

Wciąż nie wiadomo, dlaczego ogrzewanie w Klinice Hematologii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie nie działa. Pacjenci dostali dodatkowe koce, do sal wstawiono grzejniki olejowe. Rzeczniczka szpitala przyznaje, że kaloryfery na oddziale są letnie.

- Staramy się zabezpieczyć pacjentów - podkreśla Joanna Woźnicka, rzeczniczka SPSK nr 1 w Szczecinie. - Daliśmy im dodatkowe koce, wstawiliśmy do sal grzejniki olejowe. Nie wiemy jeszcze, dlaczego kaloryfery tak słabo grzeją. To nowy budynek, jego pierwsza zima... Do tego w dużej części jest przeszklony. ©℗
(sag)

 

Wcześniejsza informacja:

Pacjenci Kliniki Hematologii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie przez cały weekend cierpią z powodu niskich temperatur panujących w ich salach. Niektórzy gotowi są opuścić szpital na własne żądanie.

- Śpimy w czapkach i szalikach - alarmuje jedna z pacjentek. - Przecież tu są osoby ciężko chore, dla których spadek temperatury otoczenia o jeden czy dwa stopnie jest niebezpieczny. Zgłaszamy problem, ale na razie nie ma poprawy. Kaloryfery są letnie, a za oknem mróz. Podobno przez jakąś awarię, ale przecież powinna być ona jak najszybciej usunięta. A trwa to już od sylwestra.

Lekarz dyżurny potwierdza, że na oddziale jest zimno. Zapewnił, że problem ten został zgłoszony osobie odpowiedzialnej. Nie wiadomo jednak kiedy sytuacja się poprawi. ©℗
(sag)

Komentarze

Kurier nie nudź.
To jest krioterapia.
2016-01-04 07:36:49

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie