Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Outlet Park jeszcze większy [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 25 listopada 2015 r. 15:27
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:35
Outlet Park jeszcze większy
 

Nowa część Outlet Parku przy ul. Struga w Szczecinie otwarta. W środę pierwszych klientów witały przy drzwiach czerwone balony, a w sklepach obowiązywały tego dnia specjalne promocje.

Centrum wyprzedażowe na prawobrzeżu istnieje od trzech lat. Poza butikami z odzieżą i obuwiem jest tu m. in. kino i supermarket Piotr i Paweł.

Od lutego tego roku trwała rozbudowa obiektu, w efekcie czego powiększył się o powierzchnię 5 tys. metrów kwadratowych.

- Rozbudowa jest konsekwencją dobrych wyników sprzedażowych - mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. - To miejsce się przyjęło na zachodniopomorskim rynku, naszymi klientami są też mieszkańcy województwa lubuskiego, szczególnie Gorzowa. Mamy też klientów z Niemiec i Skandynawii.

W nowej części Outlet Parku jest 20 nowych sklepów. M.in. Vistula, Vero Moda, Italian Fashion, Diverse, Molton, Unisono, Kubenz, Volcano, Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti, Maxima i Bruno Zinger.

- Magnesem tej części są sklepy z odzieżą damską - mówi Mariusz Machnicki. - Mamy też między innymi księgarnię, drogerię Hebe i sklep obuwniczy CCC. Dwa ostatnie oferują towar w regularnych cenach. Cała powierzchnia handlowa jest wynajęta, choć trzy sklepy nie zdążyły się jeszcze otworzyć.

Na otwarciu nowej części Outletu o godz. 10 nie było tłumów. Przed drzwiami czekało kilkadziesiąt osób. Klientów jednak szybko przybywało.

- Przyjechaliśmy tu specjalnie z Polic - mówili Magda i Konrad. - Zwykle odwiedzamy ten outlet sporadycznie, teraz skusiły nas promocje na otwarcie. 

Pani Eleonora z koleżanką Joanną, które przyjechały z Pogodna, też liczyły na dobre okazje.

- Czasem tu zaglądamy, bo ceny są atrakcyjne, a poza tym w tym centrum handlowym jest dużo przestrzeni i miło robi się zakupy - mówi pani Joanna. - Te dzisiejsze już nam się bardzo spodobały. Kupiłam sobie śliczne błyszczące bolerko za 40 złotych, w sam raz na wyjście do filharmonii. Teraz idziemy po sukienki.

W całym Outlet Parku jest łącznie 100 sklepów i 900 miejsc parkingowych. Wiosną przyszłego roku rozpocznie się III etap rozbudowy. W planach jest m.in. rozszerzenie oferty o centrum medyczne i nowoczesny klub fitness. Trwają już prace projektowe związane z IV etapem.

©℗

 (gan)

fot. Dariusz Gorajski

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Darek
2015-11-26 07:12:23
Jaki to outlet? Normalne centrum handlowe, gdzie ceny są nawet wyższe niż w sklepach w centrum Szczecina. Może jakieś 5 % towarów jest przecenione ale tak się robi wszędzie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA