wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Outlet Park jeszcze większy

Outlet Park jeszcze większy [GALERIA, FILM]

Outlet Park jeszcze większy
Data publikacji: 2015-11-25 15:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1584 42147

Nowa część Outlet Parku przy ul. Struga w Szczecinie otwarta. W środę pierwszych klientów witały przy drzwiach czerwone balony, a w sklepach obowiązywały tego dnia specjalne promocje.

Centrum wyprzedażowe na prawobrzeżu istnieje od trzech lat. Poza butikami z odzieżą i obuwiem jest tu m. in. kino i supermarket Piotr i Paweł.

Od lutego tego roku trwała rozbudowa obiektu, w efekcie czego powiększył się o powierzchnię 5 tys. metrów kwadratowych.

- Rozbudowa jest konsekwencją dobrych wyników sprzedażowych - mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. - To miejsce się przyjęło na zachodniopomorskim rynku, naszymi klientami są też mieszkańcy województwa lubuskiego, szczególnie Gorzowa. Mamy też klientów z Niemiec i Skandynawii.

W nowej części Outlet Parku jest 20 nowych sklepów. M.in. Vistula, Vero Moda, Italian Fashion, Diverse, Molton, Unisono, Kubenz, Volcano, Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti, Maxima i Bruno Zinger.

- Magnesem tej części są sklepy z odzieżą damską - mówi Mariusz Machnicki. - Mamy też między innymi księgarnię, drogerię Hebe i sklep obuwniczy CCC. Dwa ostatnie oferują towar w regularnych cenach. Cała powierzchnia handlowa jest wynajęta, choć trzy sklepy nie zdążyły się jeszcze otworzyć.

Na otwarciu nowej części Outletu o godz. 10 nie było tłumów. Przed drzwiami czekało kilkadziesiąt osób. Klientów jednak szybko przybywało.

- Przyjechaliśmy tu specjalnie z Polic - mówili Magda i Konrad. - Zwykle odwiedzamy ten outlet sporadycznie, teraz skusiły nas promocje na otwarcie. 

Pani Eleonora z koleżanką Joanną, które przyjechały z Pogodna, też liczyły na dobre okazje.

- Czasem tu zaglądamy, bo ceny są atrakcyjne, a poza tym w tym centrum handlowym jest dużo przestrzeni i miło robi się zakupy - mówi pani Joanna. - Te dzisiejsze już nam się bardzo spodobały. Kupiłam sobie śliczne błyszczące bolerko za 40 złotych, w sam raz na wyjście do filharmonii. Teraz idziemy po sukienki.

W całym Outlet Parku jest łącznie 100 sklepów i 900 miejsc parkingowych. Wiosną przyszłego roku rozpocznie się III etap rozbudowy. W planach jest m.in. rozszerzenie oferty o centrum medyczne i nowoczesny klub fitness. Trwają już prace projektowe związane z IV etapem.

©℗

 (gan)

fot. Dariusz Gorajski

 

 

 

 

Outlet Park jeszcze większy Outlet Park jeszcze większy Outlet Park jeszcze większy Outlet Park jeszcze większy Outlet Park jeszcze większy Outlet Park jeszcze większy

Komentarze

Darek
Jaki to outlet? Normalne centrum handlowe, gdzie ceny są nawet wyższe niż w sklepach w centrum Szczecina. Może jakieś 5 % towarów jest przecenione ale tak się robi wszędzie.
2015-11-26 07:12:23

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie