Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Ostatnie dni ze szczecińskimi motorówkami

Data publikacji: 20 października 2019 r. 12:54
Ostatnia aktualizacja: 20 października 2019 r. 12:54
Ostatnie dni ze szczecińskimi motorówkami
 

Do 27 października można skorzystać z miejskiej wypożyczalni łodzi motorowych. Trzy z sześciu miejskich motorówek jeszcze przez 7 dni cumują przy Bulwarze Gdyńskim. A to oznacza, że nadchodzący tydzień będzie ostatnią okazją w tym roku, aby przepłynąć się motorówką po Odrze.

- Każda z motorówek pomieści maksymalnie 5 osób. Do ich prowadzenia, z uwagi na niewielki silnik, niewymagany jest patent motorowodny. Oznacza to, że właściwie każda dorosła osoba bez kłopotów poradzi sobie ze sterowaniem łodzią. Oczywiście przed rejsem załogi muszą przejść obowiązkowe, krótkie szkolenie z zakresu manewrowania i bezpieczeństwa - informuje Celina Wołosz, rzeczniczka prasowa spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Motorówki stacjonują przy bosmanacie na Bulwarze Gdyńskim (ul. Zbożowa 3). Zainteresowanym zalecana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 734 401 410.

Cena wypożyczenia łodzi, niezależnie od liczby osób (max 5) wynosi: 70 zł za pierwszą godzinę, 60 za każdą kolejną godzinę i 400 zł za cały dzień.

Ł.T

Fot. ŻSTW

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA