Piątek 09 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Ostatnia szansa na łyżwy

Data publikacji: 2019-02-22 18:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Ostatnia szansa na łyżwy
 

Z jednej strony wielka szkoda – dobiega końca sezon na lodowisku przy Arkonce. Z drugiej można się cieszyć – niebawem na swoje miejsce wróci skatepark, który jednocześnie będzie zapowiedzią czegoś jeszcze bardziej wyczekiwanego: rozpoczęcia sezonu letniego.

Od grudnia taflę odwiedziło ponad 15 tysięcy osób. Agregaty chłodzące lodowisko wyłączone zostaną w niedzielę (24 lutego) po godzinie 21. Wtedy to z tafli zejdą ostatni goście tego sezonu.

– Lodowisko będzie się rozmrażało przez co najmniej tydzień. Następnie wywiezione zostaną bandy, zaś wszystkie urządzenia techniczne będą poddane przeglądowi i zabezpieczone. Na przełomie marca i kwietnia na miejsce wrócą urządzenia dla skateowców – informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Od 25 lutego wstęp na Arkonkę (czynną w godzinach 10-18) ponownie będzie darmowy. Na miejscu można korzystać z siłowni pod chmurką, miejsca do grillowania, boiska do piłki siatkowej, placu zabaw, stołów do gry w szachy oraz warcaby. Dostępne są również korty do tenisa i badmintona. Godzina gry kosztuje 15 złotych.

Sezon kąpielowy na Arkonce wystartuje 1 czerwca.

(p)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA