Sobota 24 lipca 2021r. 
REKLAMA

Mikołajki na lodowisku „Arkonka”

Data publikacji: 2018-11-30 22:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Mikołajki na lodowisku „Arkonka”
 

W sobotę (1 grudnia) od godz. 9 będzie można się ślizgać na lodowisku w sercu Lasu Arkońskiego – na terenie kompleksu basenowo-rekreacyjnego Arkonka. W południe zaś odbędą się tam przyspieszone mikołajki.

Lodowisko rusza o godz. 9. Natomiast w południe Zakład Usług Komunalnych przygotował niespodziankę dla najmłodszych mikołajki, które potrwają do godz. 16. Podczas zabawy dzieci nauczą się układu tanecznego, odgadną zagadki związane z postacią św. Mikołaja, odnajdą zasypane śniegiem, zgubione przez niego prezenty. Będą konkursy sprawnościowe, sztafety, wspólne śpiewanie piosenek i kolęd.

Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 9-21 (z wyjątkiem świąt). Bilet ulgowy (dla młodzieży uczącej się i studentów do 26. roku życia po okazaniu dokumentu, emerytów oraz rencistów) kosztuje 8 zł za godzinę, normalny 12 zł/h. Honorowane są karty rodzinne i seniora. Należność można regulować kartą płatniczą. Jeśli ktoś ma ochotę wejść na teren Arkonki, ale bez ślizgania się na tafli – w kasie może poprosić o darmowy bilet turystyczny. 

W pomieszczeniu kasy lodowiska są dwa automaty samoobsługowe z gorącą czekoladą, herbatą, kawą oraz napojami i słodyczami. Na Arkonce jest też wypożyczalnia łyżew, którą prowadzi zewnętrzna firma. Koszt wypożyczenia łyżew to 8 złotych za godzinę, a kasku dla dziecka 5 zł/h.

Jak co roku wejście na lodowisko znajduje się bliżej parkingu  przy budynku ochrony i administracji. 

(mag)

Fot. Grzegorz Siwa

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ