niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku

Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku

Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku
Data publikacji: 2016-06-09 12:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 2273 138404

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie obchodzi dziś swoje 50-lecie. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Po niej będzie czas na zwiedzanie placówki w Tanowie i piknik.

- To ludzie są duszą każdego miejsca, każdej instytucji – mówiła Beata Brzostek, dyrektor SOSW w Tanowie. – To ludzie kształtują życie szkoły. Mieliśmy to szczęście, że nasz ośrodek nigdy nie był tylko instytucją. Zawsze był taką zwartą społecznością, stworzoną przez pokolenia uczniów, rodziców, a przede wszystkim pracowników. Pracowników, którzy oddali mu swój entuzjazm, swoje zaangażowanie, swoje serce. Wokół ośrodka zawsze gromadziły się osoby twórcze, kreatywne, które zawsze poszukiwały nowego i były otwarte na dobro dziecka. Trafiłam do tak wspaniałych ludzi. To dzięki ogromnemu entuzjazmowi i zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się nam stworzyć ośrodek taki, jaki widzimy dzisiaj: kolorowy, przyjazny, otwarty na nowe. Mam nadzieję, że to ośrodek otwarty na nowe 50 lat.

Czwartkowe spotkanie stało się okazją do podziękowania za wieloletnią współpracę licznym przyjaciołom placówki. Nie zabrakło też niespodzianek dla samej dyrektor SOSW w Tanowie, jej pracowników i podopiecznych.

Tekst i fot. Agnieszka Spirydowicz

 

Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie