Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku

Data publikacji: 09 czerwca 2016 r. 12:07
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Ośrodek w Tanowie świętuje pół wieku
Jedną z niespodzianek przekazanych dyrektorce placówki był bon o wartości 5 tys. złotych. Przekazał go zarząd powiatu, który jest dla ośrodka organem prowadzącym.  

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie obchodzi dziś swoje 50-lecie. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Po niej będzie czas na zwiedzanie placówki w Tanowie i piknik.

- To ludzie są duszą każdego miejsca, każdej instytucji – mówiła Beata Brzostek, dyrektor SOSW w Tanowie. – To ludzie kształtują życie szkoły. Mieliśmy to szczęście, że nasz ośrodek nigdy nie był tylko instytucją. Zawsze był taką zwartą społecznością, stworzoną przez pokolenia uczniów, rodziców, a przede wszystkim pracowników. Pracowników, którzy oddali mu swój entuzjazm, swoje zaangażowanie, swoje serce. Wokół ośrodka zawsze gromadziły się osoby twórcze, kreatywne, które zawsze poszukiwały nowego i były otwarte na dobro dziecka. Trafiłam do tak wspaniałych ludzi. To dzięki ogromnemu entuzjazmowi i zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się nam stworzyć ośrodek taki, jaki widzimy dzisiaj: kolorowy, przyjazny, otwarty na nowe. Mam nadzieję, że to ośrodek otwarty na nowe 50 lat.

Czwartkowe spotkanie stało się okazją do podziękowania za wieloletnią współpracę licznym przyjaciołom placówki. Nie zabrakło też niespodzianek dla samej dyrektor SOSW w Tanowie, jej pracowników i podopiecznych.

Tekst i fot. Agnieszka Spirydowicz

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA