poniedziałek, 17 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Osobówka wylądowała w rowie przy Galerii Handlowej Turzyn

Osobówka wylądowała w rowie przy Galerii Handlowej Turzyn

Osobówka wylądowała w rowie przy Galerii Handlowej Turzyn
Data publikacji: 2020-01-16 17:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-21 19:53
Wywietleń: 4502 438338

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego z  doszło w czwartek w pobliżu Galerii Handlowej Turzyn w Szczecinie. W wyniku kolizji po godz. 15 samochód osobowy przy wjeździe na parking centrum handlowego dachował lądując w rowie.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało. Samochód został wyciągnięty przez trzy zastępy Straży Pożarnej zaopatrzone w sprzęt do podnoszenia samochodów - poinformował Przemysław Majer, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie. 

Na miejscu policja bada przyczyny zdarzenia.

(KK)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Osobówka wylądowała w rowie przy Galerii Handlowej Turzyn

Komentarze

Mistrzowie
Widzę kazdy jest mistrzem za kierownicą i osądza dzieciaków. Ciekawe jakby ktoś inny nawet "weteran" dostał samochód i miał od góry zapisane "masz 20 min jak klient nie przyjmie płacisz że swoich" a na pokładzie autka ma np już 5 spóźnionych zamówień. Łatwo się ocenia "Idiotów za kółkiem" jak patrzy się na wszystko tylko z fotela w domu i nawet nie stara się zagłębić w temat jak wyglądają dostawy.
2020-01-21 19:38:04
hehe
teraz kurczaków nie będzie jak wozić.
2020-01-17 17:30:10
sdada
Nikogo nie dziwi, że to KFC
2020-01-17 16:49:59
miszcze
To nie jest żaden rów, tylko skarpa za pawilonami handlowymi. Młodzieniec zapewne jechał od parkingu Carrefour na łuku stracił panowanie nad kierownicą, przebił ogrodzenie i spadł ze skarpy. Zabrakło myślenia i umiejętności. I tak jest zapewne w przypadku reszty tej zbieraniny "kierofcuf" bez żadnego doświadczenia za kółkiem.
2020-01-17 15:09:02
?????
Czy policja zna problem z tymi "miszczami" kierownicy? Chodzi nie tylko o młodziaków z KFC. W niczym nie ustepują im m.in. ci ze stavy, berliner, wół i krowa. Pracodawcy też o tym nic nie wiedzą? Nie wierzę.
2020-01-17 14:58:12
quaridis
Czubek z KFC i wszystko jasne. Kiedy się za nich wezmą?
2020-01-17 09:16:56
kfc
i banda idiotów za kierownicami, więc jak widać nikogo to nie dziwi. Może jakby połamał kregosłup to reszta patrologii w autach z logo KFC zaczęła by przestrzegać choć podstawowych przepisów ruchu
2020-01-17 02:40:18
dexter
kiedy KFC zaprzestanie wymagać od kierowców dostaw łamania przepisów , "bo czas goni" i te durne zasłanianie się tym tekstem "nalegamy by kierowcy jeździli przepisowo" .
2020-01-17 02:00:05
wyborczy
pewnie fryty stygły i trzeba było zapyndalac
2020-01-16 21:34:42
kfc
jaka kolizja ? głupek pewnie zapidalał ile się da , kiedy wreszcie ci wszyscy dostawcy będą sprawdzani albo może jakieś badania psychotesty do tego typu pracy
2020-01-16 20:27:02
POlak
KFC dostawa, palenie gumy na światłach to standard, piłowanie silnika, nic dziwnego że wpadł do rowu
2020-01-16 19:22:01
kfc i wszystko jasne
Hehe, dostawca z KFC. Dlaczego mnie to nie dziwi?
2020-01-16 18:49:52
modzieniec?
czyz to nie ten mlodzieniec ktory mial dostarczyc zarcie. Oni tak wspaniale jezdza tymi osobowkami po miescie nie zwazajac na zadne przepisy.
2020-01-16 18:23:04