środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Opróżnili kościelną skarbonkę. Wszystko nagrał monitoring

Opróżnili kościelną skarbonkę. Wszystko nagrał monitoring

Opróżnili kościelną skarbonkę. Wszystko nagrał monitoring
Data publikacji: 2018-02-13 11:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:34
Wywietleń: 721 313888

Policjanci z Nowogardu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy połakomili się na datki od parafian. Wpadli, bo w świątyni był zainstalowany monitoring.

Do kradzieży doszło w jednym z kościołów na terenie Nowogardu. Mężczyźni wyłamali zamek do drzwi kościelnej skarbonki i zabrali z niej 38 złotych. Szybko jednak wpadli w ręce policjantów, bo w świątyni zainstalowana była kamera.

– Zarejestrowała ona dwóch młodzieńców w kapturach, którzy weszli do kościoła, jak się okazało nie po to, by się pomodlić.
Na podstawie zapisu z monitoringu oraz poczynionych w tej sprawie ustaleń dzielnicowi z Nowogardu wytypowali i zatrzymali sprawców włamania – informuje st. asp. Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

22-latkowie usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Za swój czyn mogą trafić za kratki nawet na 10 lat. 

(reg)

Fot. arch. Policji

Komentarze

Heniek
@Ciapuła No może i niektórzy "katole" sprowadzają żony do roli zwierzęcia domowego, ale to w sumie tylko agresja, łatwo ją zgasić. Natomiast wy lewaczki sprowadzacie zwierzęta domowe do roli żony, a tutaj już brak słów kulturalnych.
2018-02-14 16:27:34
k
Ludzie /komentujący/ nie serwujcie tu demagogii / ideologii / - to po prostu ZŁODZIEJE ! Czy lewacy , czy zbłąkani katolicy , co za różnica - ZŁODZIEJE / a do tego durnie - włamali się /10 lat / , zdobycz -38zł wdowiego grosza / . Takich wybatożyć / symbolicznie / , w kuny zakuć / realnie / , 100 godzin pracy na rzecz społeczności lokalnej na widoku parafian i tyle , bo w pierdlu całkiem zdurnieją za nasze podatki .
2018-02-13 17:18:03
Ciapuła
do ehhhh Proszę się odczepić od lewaków bo oni nie mają nic wspólnego z hołotą a jeśli chodzi o wartości moralne proszę się zapytać swoich katolickich kumpli jak to jest przylać żonie albo sprowadzić do roli zwierzęcia domowego a może by tak Rydzyk i spółka w ramach "róbta co chceta" przekazali pieniądze jakie dostają z naszych podatków na szpitale, ochronki, domy dla samotnych ale jak się kupuje opss dostaje od bezdomnego Maybachy to nie widać zza okien limuzyny biedy i cierpienia, postuluję także zapytać się młodych łysoli z hasłami Bóg, Honor, Ojczyzna skąd w nich tyle nienawiści do innych
2018-02-13 15:17:53
ehhhh
Pokolenie róbta, co chceta, wychowane przez lewaków bez jakichkolwiek wartości. Dno moralne i patologia w jednym.
2018-02-13 11:38:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy