Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Opróżnili kościelną skarbonkę. Wszystko nagrał monitoring

Data publikacji: 2018-02-13 11:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:03
Opróżnili kościelną skarbonkę. Wszystko nagrał monitoring
 

Policjanci z Nowogardu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy połakomili się na datki od parafian. Wpadli, bo w świątyni był zainstalowany monitoring.

Do kradzieży doszło w jednym z kościołów na terenie Nowogardu. Mężczyźni wyłamali zamek do drzwi kościelnej skarbonki i zabrali z niej 38 złotych. Szybko jednak wpadli w ręce policjantów, bo w świątyni zainstalowana była kamera.

– Zarejestrowała ona dwóch młodzieńców w kapturach, którzy weszli do kościoła, jak się okazało nie po to, by się pomodlić.
Na podstawie zapisu z monitoringu oraz poczynionych w tej sprawie ustaleń dzielnicowi z Nowogardu wytypowali i zatrzymali sprawców włamania – informuje st. asp. Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

22-latkowie usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Za swój czyn mogą trafić za kratki nawet na 10 lat. 

(reg)

Fot. arch. Policji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Heniek
2018-02-14 16:27:34
@Ciapuła No może i niektórzy "katole" sprowadzają żony do roli zwierzęcia domowego, ale to w sumie tylko agresja, łatwo ją zgasić. Natomiast wy lewaczki sprowadzacie zwierzęta domowe do roli żony, a tutaj już brak słów kulturalnych.
k
2018-02-13 17:18:03
Ludzie /komentujący/ nie serwujcie tu demagogii / ideologii / - to po prostu ZŁODZIEJE ! Czy lewacy , czy zbłąkani katolicy , co za różnica - ZŁODZIEJE / a do tego durnie - włamali się /10 lat / , zdobycz -38zł wdowiego grosza / . Takich wybatożyć / symbolicznie / , w kuny zakuć / realnie / , 100 godzin pracy na rzecz społeczności lokalnej na widoku parafian i tyle , bo w pierdlu całkiem zdurnieją za nasze podatki .
Ciapuła
2018-02-13 15:17:53
do ehhhh Proszę się odczepić od lewaków bo oni nie mają nic wspólnego z hołotą a jeśli chodzi o wartości moralne proszę się zapytać swoich katolickich kumpli jak to jest przylać żonie albo sprowadzić do roli zwierzęcia domowego a może by tak Rydzyk i spółka w ramach "róbta co chceta" przekazali pieniądze jakie dostają z naszych podatków na szpitale, ochronki, domy dla samotnych ale jak się kupuje opss dostaje od bezdomnego Maybachy to nie widać zza okien limuzyny biedy i cierpienia, postuluję także zapytać się młodych łysoli z hasłami Bóg, Honor, Ojczyzna skąd w nich tyle nienawiści do innych
ehhhh
2018-02-13 11:38:09
Pokolenie róbta, co chceta, wychowane przez lewaków bez jakichkolwiek wartości. Dno moralne i patologia w jednym.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA