Czwartek, 25 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Okradła koleżankę, bo zabrakło na święta

Data publikacji: 24 marca 2016 r. 14:01
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:48
Okradła koleżankę, bo zabrakło na święta
 

Policjanci z Choszczna zatrzymali kobietę, która okradła swoją koleżankę. 44-latka tłumaczyła, że potrzebowała pieniędzy na świąteczne zakupy.

Kobieta skorzystała z zaproszenia koleżanki i z partnerem odwiedziła ją w domu. W trakcie towarzyskiego spotkania wszyscy troje pili alkohol. Gdy gospodyni wyszła na chwilę do toalety, 44-latka skorzystała z nadarzającej się okazji i ukradła złotą biżuterię.

Okradziona kobieta dopiero po dwóch dniach zauważyła, że nie ma złotych pierścionków. W tym czasie nikt inny jej nie odwiedzał, podejrzenia o kradzież padły więc na koleżankę. W czwartek (24 bm.) poszkodowana złożyła na komendzie zawiadomienie o przestępstwie. Policjanci od razu zaczęli działać. Ustalili, że kobieta jeden pierścionek sprzedała w lombardzie w Choszcznie, a trzy kolejne – w Stargardzie. Za zdobyte w ten sposób pieniądze zrobiła świąteczne zakupy.

– Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Jakub Zaręba z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie.

(żan)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

2-jka... z 3-ki,
2016-03-30 01:38:22
A ten Jej "partner" to co...czyzby nic nie widzial, nie szlyszal i dalej nic nie wiedzial...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA