Wtorek, 26 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Okradł Orkiestrę, stanie przed sądem

Data publikacji: 27 stycznia 2016 r. 14:34
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:42
Okradł Orkiestrę, stanie przed sądem
 

Policjanci ze szczecińskiego Niebuszewa zatrzymali 32-latka, który podczas ostatniego Finału WOŚP dokonał rozboju na wolontariuszce zbierającej pieniądze na Orkiestrę. Sprawca najpierw wrzucił monety do puszki, a następnie okradł nastolatkę. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. W środę sąd ma podjąć decyzję w sprawie tymczasowego aresztowania. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło podczas niedawnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Niebuszewie dwie nastolatki zbierały pieniądze na Orkiestrę. Gdy po południu wchodziły do sztabu, podszedł do nich mężczyzna, który wrzucił monety do puszki, a następnie przewrócił 17-latkę na schody i zabrał skarbonkę, po czym zbiegł.

Analiza zebranego materiału doprowadziła do zatrzymania 32-latka, który usłyszał już zarzut rozboju. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Sprawca był już wcześniej notowany za kradzieże oraz rozbój. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy ma podjąć decyzję o tymczasowym aresztowaniu 32-latka.

Za rozbój mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. R.STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do... re... mi... fa... so... la,
2016-01-28 00:28:43
A co z ewentualnymi innymi "grubszymi machlojkami" w tej Orkiestrze...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA