Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Atakował w centrum Szczecina

Data publikacji: 12 stycznia 2016 r. 16:30
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:40
Atakował w centrum Szczecina
 

Na kobiety napadł wczesnym rankiem, kiedy na dworze było jeszcze ciemno. Zaatakował trzy razy, zaraz potem został zatrzymany przez szczecińską policję w swoim mieszkaniu.

Dwie z pobitych przez trzydziestoletniego mężczyznę ofiar trafiły do szpitala. Na szczęście na agresję zareagowali przechodnie, dlatego przestępcy nie udało się w tych przypadkach nic ukraść. Zajścia miały miejsce na placu Żołnierza i przy alei Wojska Polskiego.

Biżuterię i telefon komórkowy szczecinianin zabrał za to 25-latce, zawiadomiła ona policję. Mundurowi jeszcze tego samego ranka, zaledwie kilkadziesiąt minut po rozboju, zatrzymali napastnika.

- W międzyczasie zdążył on wrócić do mieszkania i przebrać się. Sprawa prowadzona jest przez funkcjonariuszy z komisariatu Szczecin Pogodno. Podejrzanemu przedstawiono zarzuty rozboju i dwa usiłowania rozboju; przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ponad półtora roku temu mężczyzna opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności m.in. za rozboje właśnie. Dlatego tym razem będzie odpowiadał w warunkach recydywy, co powoduje zaostrzenie kary. We wtorek w sądzie zapadała decyzja o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. Grozi mu do 15 lat pozbawiania wolności - informuje podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

(kol)

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

HG,
2016-01-12 23:59:27
Do komentarza gh...a zapomniales jeszcze dodac; koszty Sledztwa, Adwokatow, Spraw... koszty Wieziennictwa...no i odpowiednie odszkodaowania dla Ofiar napasci i rabunku ! A wtedy jak jeszcze "Kozakowi" cos pozostanie... to niech juz sobie za to przezyje ! A inaczej patrzac i liczac...to jest to jedno Wielkie "bledne kolo" oplacane z roku na rok - poprzez Podatnikow... ! !
gh
2016-01-12 22:07:00
Więźniowie powinni utrzymywać się sami - tzn. zarobić na swoje jedzenie, prasę, dostęp do internetu, telewizje itp, a zaoszczędzone pieniądze należy przekazać na stołówki, żłobki czy przedszkola
do Szczecinianin
2016-01-12 20:16:03
nic dodać nic ująć, popieram w 100% pozdrawiam
Szczecinianin
2016-01-12 17:52:20
Do więzienia na 15 lat ale do prac przy budowie nowych dróg, chodników i kamieniołomów! Robota od 5 rano do 22 aby się nie miał kiedy lenić. Przez pracę resocjalizacja na pewno odniesie wspaniałe skutki, społeczeństwo tez coś z tego człowieka dostanie a sam będzie miał satysfakcję z tego że dach nad głowa i jedzenie poniekąd zarobił. Więźniowie powinni pracować jak to było za dawnych dobrych czasów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA