Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Odurzony kierowca wiózł narkotyki (akt. 1)

Data publikacji: 2016-01-26 09:38
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:41
Odurzony kierowca wiózł narkotyki
 

Zamiast prawa jazdy miał przy sobie marihuanę. I na haju kierował autem, mimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Była „fantazja" - teraz dla 34-letniego szczecinianina jest czekanie na karę.


Rutynowa kontrola drogowa w Płoni. I Subaru niepewnie jadące ul. Balińskiego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP zatrzymali jego kierowcę. 

- Młody mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy i od razu przyznał, że zostało zatrzymane przez policję - informuje asp. Marta Kucharska z KMP w Szczecinie.

Potem było jeszcze gorzej. Policjanci przebadali kierowcę narkotestem. Potwierdzili, że 34-latek był pod wpływem substancji odurzającej. Co więcej, ujawnili przy nim prawie 6 gramów marihuany. 

- Mężczyźnie pobrano krew do badań oraz zatrzymano - dodaje asp. Marta Kucharska. - Jego samochód został odholowany na jego koszt. Dalsze czynności wobec kierującego prowadzili policjanci z Dąbia, którzy przedstawili 34-latkowi zarzut kierowania pod wpływem środków działających. Mężczyzna odpowie także za prowadzenie pojazdu mimo orzeczonego przez sąd zakazu, a także za posiadanie środków prawem zakazanych.

(an)

Fot. Robert STACHNIK 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA