Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Odnaleźli ciągnik z Niemiec

Data publikacji: 26 maja 2016 r. 10:04
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:04
Odnaleźli ciągnik z Niemiec
 

Policjanci z grupy samochodowej KWP w Szczecinie na terenie Stargardu odzyskali ciągnik John Deere o wartości blisko 350 tys. zł. Pojazd został skradziony na początku miesiąca na terenie Niemiec, wróci do prawowitego właściciela.

Funkcjonariusze Grupy dw. z Przestępczością samochodową w Stargardzie przy ulicy Pierwszej Brygady, na terenie przemysłowym, ujawnili ciągnik rolniczy John Deere na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Po ich sprawdzeniu oraz weryfikacji numeru vin okazało się, że pojazd został skradziony kilkanaście dni wcześniej na terenie Niemiec. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd i wdrożyli już procedurę przekazania go właścicielowi. Jednocześnie na miejscu zatrzymano podejrzewanego 49-letniego stargardzianina, który po analizie zgromadzonych w sprawie materiałów został już zwolniony.

W celu ustalenia osób biorących udział w tej sprawie, a także okoliczności, w jakich ciągnik znalazł się w Stargardzie, śledczy prowadzą postępowanie, które ma charakter rozwojowy. Odzyskane mienie wycenione zostało na blisko 350 tys. zł.

Fot. Policja

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

PO - zamykac "graniczne sypialnie"...
2016-05-26 12:03:20
A jak by tak Urzad Celny i Straz Graniczna jeszcze aktywniej wzieli do pracy 24 godz/dobe... to dopiero "PO-odkrywali" by jeszcze i to i tamto... i tu i tam... !!
@
2016-05-26 11:43:45
Zapewne sam tu przyjechał i oddał się w macierzyńską opiekę polskiego gospodarza. A może uciekał z Niemiec przed azylantami ? Tak czy inaczej, dobrze że Stargard już nie szczeciński.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA