piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Odnaleźli ciągnik z Niemiec

Odnaleźli ciągnik z Niemiec

Odnaleźli ciągnik z Niemiec
Data publikacji: 2016-05-26 10:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 998 135400

Policjanci z grupy samochodowej KWP w Szczecinie na terenie Stargardu odzyskali ciągnik John Deere o wartości blisko 350 tys. zł. Pojazd został skradziony na początku miesiąca na terenie Niemiec, wróci do prawowitego właściciela.

Funkcjonariusze Grupy dw. z Przestępczością samochodową w Stargardzie przy ulicy Pierwszej Brygady, na terenie przemysłowym, ujawnili ciągnik rolniczy John Deere na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Po ich sprawdzeniu oraz weryfikacji numeru vin okazało się, że pojazd został skradziony kilkanaście dni wcześniej na terenie Niemiec. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd i wdrożyli już procedurę przekazania go właścicielowi. Jednocześnie na miejscu zatrzymano podejrzewanego 49-letniego stargardzianina, który po analizie zgromadzonych w sprawie materiałów został już zwolniony.

W celu ustalenia osób biorących udział w tej sprawie, a także okoliczności, w jakich ciągnik znalazł się w Stargardzie, śledczy prowadzą postępowanie, które ma charakter rozwojowy. Odzyskane mienie wycenione zostało na blisko 350 tys. zł.

Fot. Policja

 

Komentarze

PO - zamykac "graniczne sypialnie"...
A jak by tak Urzad Celny i Straz Graniczna jeszcze aktywniej wzieli do pracy 24 godz/dobe... to dopiero "PO-odkrywali" by jeszcze i to i tamto... i tu i tam... !!
2016-05-26 12:03:20
@
Zapewne sam tu przyjechał i oddał się w macierzyńską opiekę polskiego gospodarza. A może uciekał z Niemiec przed azylantami ? Tak czy inaczej, dobrze że Stargard już nie szczeciński.
2016-05-26 11:43:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie