Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Odkryj swoje zasoby - warsztaty dla młodzieży

Data publikacji: 30 listopada 2023 r. 17:54
Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2023 r. 18:54
Odkryj swoje zasoby - warsztaty dla młodzieży
Fot. Dariusz Gorajski  

Warsztaty „Odkryj swoje zasoby!”, odbędą się w 1 grudnia o godz. 12.30 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie. Są skierowane do uczniów szkół podstawowych, którzy chcą lepiej poznać siebie, swoje zasoby, kompetencje przyszłości oraz rynek pracy. Warsztaty poprowadzą doświadczone specjalistki z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu i pedagogiki: Ewelina Rędzikowska-Biegus i Natalia Kociubińska.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jakie są ich mocne i słabe strony, wartości i potrzeby, jakie są najbardziej pożądane zawody i kompetencje na rynku pracy, jak dokonywać świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych, jak wykorzystać w pełni swój potencjał.

Warsztaty będą trwały 1-1,5 godziny i będą miały formę interaktywnych ćwiczeń, dyskusji, burzy mózgów i wizualizacji. To okazja, by skorzystać z ciekawych narzędzi, takich jak karty metaforyczne, które pomogą uczestnikom lepiej zrozumieć siebie i swoje cele. Warsztaty są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać, wystarczy wysłać maila na adres: rodzina.cir@scs-szczecin.pl lub telefonicznie 570 780 040 z podaniem imienia i nazwiska dziecka.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA