wtorek, 25 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > "Oddział św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom

"Oddział św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom [GALERIA]

"Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom
Data publikacji: 2019-10-10 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-10 20:16
Wywietleń: 949 420447

Remont Oddziału Dziennego w „Oddziale św. Mikołaja” w szpitalu przy Unii Lubelskiej w Szczecinie dobiegł końca. Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe oraz władze placówki pokazały w czwartek, jak wygląda odnowiony i zmodernizowany parter.

Powstała nowa sala wybudzeń, odświeżone zostały wszystkie pomieszczenia i sanitariaty, a także wymienione okna. Koszt prac wyniósł ponad 310 tys. złotych. Remont udało się zrealizować dzięki Stowarzyszeniu Rodziców, które zebrało niezbędne pieniądze.

- Podjęliśmy ten trud, zbieraliśmy pieniądze, zabiegaliśmy o przeróżnych sponsorów. Ale w 100 procentach koszty remontu zostały pokryte przez mieszkańców Szczecina. To właśnie oni brali udział w naszych przeróżnych akcjach, które wspomagały remont tego oddziału - mówiła Marzena Górska, przewodnicząca Stowarzyszenia Rodziców

Oddział został otwarty w 2004 roku i powstał z inicjatywy rodziców chorych dzieci. Działają oni w stowarzyszeniu jako wolontariusze i współpracują z personelem szpitala.

(KaNa)

Fot. Dariusz Gorajski

"Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom "Oddział  św. Mikołaja" wyremontowany dzięki rodzicom

Komentarze

Nieskromny
Też mam w tym swój udział - przekazuję co roku Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe 1% z rozliczenia PIT. Może nie są to duże kwoty, ale warto pomagać w ten sposób, zwłaszcza gdy nic to nas nie kosztuje.
2019-10-10 20:10:21
Współautor sukcesu
Sam się skromnie dorzuciłem , na 100zł. było mnie stać , kiedyś mój syn był pod ich wspaniałą opieką. Dziękuję. Jednak NFZ i PIS życzę jak najgorzej , ponieważ rozdają kasę na wszystkie strony , czy trzeba , czy nie , a na takie szczytne cele nie ma ?? Tylko rodzice mają dokładać, a PIS co dołożył ?? obowiązków ?? Nie wierzę , jak można iść na tych nieudaczników głosować.
2019-10-10 19:42:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

kondolencje

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie