sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Oda zabrzmiała na Wałach

Oda zabrzmiała na Wałach

Oda zabrzmiała na Wałach
Data publikacji: 2018-03-25 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:39
Wywietleń: 1139 320184

„Polska dla Europy – budujmy mosty, nie mury!” - pod takim hasłem ok. 100 osób spotkało się w niedzielne południe na szczecińskich Wałach Chrobrego. Odbyło się to w 61. rocznicę podpisania traktatów rzymskich, które stały się początkiem Unii Europejskiej.

Spotkania i marsze poparcia w tym dniu co roku odbywają się w wielu krajach Europy. W Szczecinie tradycyjnie zebrano się przede wszystkim, by wspólnie odśpiewać „Odę do radości”, czyli hymn Unii Europejskiej.

ToT

Fot. Dariusz GORAJSKI

Oda zabrzmiała na Wałach Oda zabrzmiała na Wałach Oda zabrzmiała na Wałach Oda zabrzmiała na Wałach Oda zabrzmiała na Wałach Oda zabrzmiała na Wałach

Komentarze

Szczecinianka
Fantastyczna od trzech lat impreza śpiewania wspólnie "Ody do radości". Dziękuję organizatorom, że mogłam w tym wspanialym widowisku uczestniczyć. Kocham Szczecin, kocham wolną Polskę, kocham Europę i mądrych Polaków
2019-03-24 15:54:45
Targowica 8i koniec.
db.
2018-03-26 11:21:36
Tylko Targowica
Precz z Polski.
2018-03-26 11:15:24
Targowica.
Targowica to spisek zdrajców do spólki z pachołkami papieża przeciw Konstytucji 3 Maja i przeciw postępowym reformom Rzeczpospolitej.
2018-03-26 10:17:50
Ohudne. posowieckie internacjonały.
Precz z Polski. Paszli do Brukseli.
2018-03-26 09:58:59
:)
@Pytanie do... do : ) :sukienkowi robia biznes 24h caly rok, niezaleznie w jaka bajke wierza i jak sie ona zwie.
2018-03-26 09:16:30
123
@siara- wynocha na ruski mir do Władimira.
2018-03-26 09:14:59
siara
Patrząc na zdjęcia, to taki sam wstyd być tam, jak na czarnym piątku.
2018-03-26 06:39:54
Lata leca...
I po 2-gie nie dziw, ze starsze Babcie i Dziadki spiewaja juz "Ode do Mlodosci"...!
2018-03-25 23:29:02
Sms
A "PO-dziekowanie" do Pana Donalda & Brukselskiej Company... za Non-Stop Krytykowanie Polski - tez chociaz sms-em wyslali ??
2018-03-25 23:22:44
Pytanie do... do : )
A czy wiedziales i slyszales... by i "Icek z Moskiem" nie robili "Interesow"... i w Niedziele i Swieta ??
2018-03-25 22:38:46
Do PO-wyzszej "100-ki"...
A dlaczego siedzieliscie i w domach Cicho, odnosnie Muru Berlinskiego czy Chinskiego jak i Granicznych Pasm Smierci - od roku chocby 1945-go i dalej liczac...!!
2018-03-25 22:31:54
@Czesia
Kiedyś znałem pewną Czesię. Była bardzo ładna i bardzo głupia. Dobrze, że się z nią nie hajtnąłem. Nie wiem jak twoja uroda.
2018-03-25 21:36:06
Pikuś
@ To kie ważne- gdyby nie Unia Europejska to na leżaku papierosami byś handlował stojąc w kufajce.
2018-03-25 19:49:37
do :)
Nie śmieszkuj, tylko się doucz. Ojciec założyciel UE był przeciwnikiem handlowych niedziel.
2018-03-25 19:21:42
@Czesia
Szkoda tylko, że UE jest dziś zaprzeczeniem ideałów jej współtwórcy, Sługi Bożego Roberta Schumana.
2018-03-25 19:19:35
o
co za brednia- Polska w Europie jest tylko Europa nie chce za bardzo do tego się przyznawać i nadal twierdzi że ona to tylko Francja i Niemcy. Nareszcie targowica ma jakąś okazję aby sobie pośpiewać poza sejmem
2018-03-25 18:30:35
:)
@To kie ważne :Jak bedzie niedziela nie handlowa czyli za rok bedzie duzo wiecej niestety narod przez glupote wlodarzy musi robic zakupy kiedy im sie nakaze,gdzie sa pseudo liberalowie od Korwina ?buhahahhaha
2018-03-25 18:05:43
Przecinek
@ To kie ważne - bardzo ważne, bo dzięki temu okazało się, że nie umiesz pisać po polsku.
2018-03-25 17:01:36
k
Najpierw Polska dla Polski ! Potem może -dla Europy , tylko jakiej ?
2018-03-25 17:01:30
Czesia
Zjednoczona Europa i powstanie Unii Europejskiej to jedna z najlepszych rzeczy w historii naszego kraju i kontynentu. Ja jako Polka cieszę się, że jesteśmy w UE!
2018-03-25 16:56:01
To kie ważne
Wydażenie że aż trzeba o nim napisać Aż 100!! osób - widać jakie to ważne inaczej