Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Od Teatru po kwiaty z krepiny

Data publikacji: 13 czerwca 2016 r. 08:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:06
Od Teatru po kwiaty z krepiny
 

Nie lada gratka dla miłośników teatru, dla marzących o zawodzie aktora, a też dla tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić się w grafice artystycznej, robótkach ręcznych, decoupage, czy w mowie ciała, emisji głosu i nabyć umiejętności zwanej plastyką ruchu. Jeszcze tylko w poniedziałek i wtorek (13-14 czerwca) mają szansę zapisać się na bezpłatne warsztaty, organizowane przez Radę Osiedla Stare Miasto.
Za nami pierwsze z cyklu warsztatów artystycznych: żonglerskie oraz graffiti. Wszystkie do tej pory odbywały się w plenerze, czyli na pl. Orła Białego, a też miały charakter sobotnich familijnych zabaw. Teraz czas na cykl wakacyjnych zajęć, jakie będą się odbywały zarówno w siedzibie Rady Osiedla Stare Miasto, jak też w Domu Kultury „Słowianin" oraz w Akademii Sztuki. Również będą bezpłatne, ale liczna miejsc na nich jest ograniczona. Stąd konieczność zapisów.
Będą przyjmowane w poniedziałek i wtorek (13-14 czerwca) telefonicznie, mailowo oraz osobiście przez RO Stare Miasto: tel. 91 489 03 92, ul. Mariacka 4/1, rada@osiedle-staremiasto.szczecin.pl. Uwaga: wyłącznie w godz. 17-18.
- Zapraszamy na warsztaty teatralne, prowadzone przez aktora Ośrodka Teatralnego KANA:
praca z ciałem, głosem i plastyką ruchu, rozwój poczucia rytmu, sprawności fizycznej, współgrania z grupą oraz improwizacji indywidualnych dla młodzieży i dorosłych - wylicza Małgorzata Zychowicz-Prus, przewodnicząca RO Stare Miasto. - Dla zainteresowanych oferujemy również udział w warsztatach decoupage - czyli w technice ozdabiania przedmiotów, w warsztatach grafiki artystycznej prowadzonych przez wykładowcę Akademii Sztuki, a także w warsztatach robótek ręcznych - czyli nauce robienia kwiatów z krepiny.
Udział w warsztatach jest dla osób w każdym wieku. Więcej informacji można uzyskać w RO Stare Miasto (kontakt także za pośrednictwem strony facebook). ©℗
(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Morze przygody i radości z cyrkowych sztuczek - czyli ostatnie plenerowe warsztaty artystyczne na Starym Mieście.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA