środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Od Teatru po kwiaty z krepiny

Od Teatru po kwiaty z krepiny

Od Teatru po kwiaty z krepiny
Data publikacji: 2016-06-13 08:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 874 138576

Nie lada gratka dla miłośników teatru, dla marzących o zawodzie aktora, a też dla tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić się w grafice artystycznej, robótkach ręcznych, decoupage, czy w mowie ciała, emisji głosu i nabyć umiejętności zwanej plastyką ruchu. Jeszcze tylko w poniedziałek i wtorek (13-14 czerwca) mają szansę zapisać się na bezpłatne warsztaty, organizowane przez Radę Osiedla Stare Miasto.
Za nami pierwsze z cyklu warsztatów artystycznych: żonglerskie oraz graffiti. Wszystkie do tej pory odbywały się w plenerze, czyli na pl. Orła Białego, a też miały charakter sobotnich familijnych zabaw. Teraz czas na cykl wakacyjnych zajęć, jakie będą się odbywały zarówno w siedzibie Rady Osiedla Stare Miasto, jak też w Domu Kultury „Słowianin" oraz w Akademii Sztuki. Również będą bezpłatne, ale liczna miejsc na nich jest ograniczona. Stąd konieczność zapisów.
Będą przyjmowane w poniedziałek i wtorek (13-14 czerwca) telefonicznie, mailowo oraz osobiście przez RO Stare Miasto: tel. 91 489 03 92, ul. Mariacka 4/1, rada@osiedle-staremiasto.szczecin.pl. Uwaga: wyłącznie w godz. 17-18.
- Zapraszamy na warsztaty teatralne, prowadzone przez aktora Ośrodka Teatralnego KANA:
praca z ciałem, głosem i plastyką ruchu, rozwój poczucia rytmu, sprawności fizycznej, współgrania z grupą oraz improwizacji indywidualnych dla młodzieży i dorosłych - wylicza Małgorzata Zychowicz-Prus, przewodnicząca RO Stare Miasto. - Dla zainteresowanych oferujemy również udział w warsztatach decoupage - czyli w technice ozdabiania przedmiotów, w warsztatach grafiki artystycznej prowadzonych przez wykładowcę Akademii Sztuki, a także w warsztatach robótek ręcznych - czyli nauce robienia kwiatów z krepiny.
Udział w warsztatach jest dla osób w każdym wieku. Więcej informacji można uzyskać w RO Stare Miasto (kontakt także za pośrednictwem strony facebook). ©℗
(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Morze przygody i radości z cyrkowych sztuczek - czyli ostatnie plenerowe warsztaty artystyczne na Starym Mieście.

Od Teatru po kwiaty z krepiny Od Teatru po kwiaty z krepiny

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie