sobota, 04 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Obserwował obce dzieci. Już go przesłuchują

Obserwował obce dzieci. Już go przesłuchują

Obserwował obce dzieci. Już go przesłuchują
Data publikacji: 2018-10-12 10:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:22
Wywietleń: 1241 355891

Mężczyznę podejrzanego o pedofilię zatrzymali policcy policjanci. Miał działać na terenie tego powiatu. Dowiedział się o nim dzielnicowy, który podczas różnych spotkań, m.in. w szkole, usłyszał od dzieci i ich opiekunów, że ktoś je obserwuje.

- Na tym etapie postępowania nie mogę wiele powiedzieć - mówi sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. - Ale potwierdzam, zatrzymaliśmy mężczyznę w średnim wieku, który miał m.in. obserwować dzieci. To one zwróciły uwagę dzielnicowego na dziwne zachowanie obcej dla nich osoby.

Policjanci ustalili, kim jest mężczyzna, o którym mówili uczniowie. Przeszukali jego mieszkanie, zabezpieczyli komputer. Trwają przesłuchania.

(sag)

Fot. Sylwia Dudek (arch.)

Komentarze

Wert
No dobra, z której był parafii?
2018-10-12 16:04:06
policja - nie zawsze logiczna
kiedyś złapałem jednego kręcącego kamerą dzieciaki, przytrzymałem, zadzwoniłem na policję co i jak. a bałwan policjant każe mi się przez telefon dokładnie przedstawić podczas gdy podejrzany słucha. po odmowie i propozycji że mnie wylegitymują jak przyjadą bez obwieszczania moich danych głośno powiedzieli że to niemożliwe i jak nie to nie. więc go zostawiłem i zniknął. tak działała policja kilka lat temu. teraz kilka razy się zastanawiam jak coś widzę czy robić coś czy dać spokój.
2018-10-12 15:38:21
do Patologia
A co masz jakieś doświadczenia w tej kwestii? Molestował Cię jakiś ksiądz albo zakonnik? Na milion procent nie ale jesteś na tyle płytki, że uogólniasz to co usłyszysz w TV i klepiesz dalej. Żeby tylko po Twojej śmierci rodzinka nie przyszła ze łzami w oczach prosić o pogrzeb do tego księdza lub zakonnika (rzekomych pedofili) na których teraz plujesz
2018-10-12 15:09:30
obserwator
zgłosimy do prokuratora ten wpis "patologia"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koniec patologii i obrażania!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-10-12 15:05:32
Patologia
Pewnie jakiś zboczony ksiądz albo zakonnik
2018-10-12 13:47:35
Film
Polowanie (to dla pana/pani "hm") - oczywiście nie wnikając w sedno sprawy w Policach
2018-10-12 13:00:59
hm
To dzieci nie mają ojców, żeby któryś wziął takiego za ucho i pokazał mu gdzie raki zimują?
2018-10-12 10:37:50