czwartek, 22 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE

Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE [GALERIA]

Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE
Data publikacji: 2018-05-01 14:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:09
Wywietleń: 2248 325648

W Szczecinie partie i organizacje związane z lewicą zorganizowały obchody Międzynarodowego Święta Pracy i 14. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej pod Pomnikiem Czynu Polaków. 

Po złożeniu kwiatów i okolicznościowych przemówieniach uczestnikom uroczystości zaserwowana została grochówka. Później odbył się koncert zespołu szczecińskich seniorów BananaVox.

Organizatorami imprezy byli wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego europoseł prof. Bogusław Liberadzki, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Unia Pracy, Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych, Federacja Młodych Socjaldemokratów oraz Stowarzyszenie Pokolenia. (k)

Fot. Marta TESZNER

Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE Obchodzili święto pracy i rocznicę wstąpienia Polski do UE

Komentarze

FC Szczecin
Polska 1.05.2004r wstępowała do Wspólnoty Europejskiej. Unia Europejska powstała w 2009 roku po traktacie w Lizbonie. Różnica zasadnicza bo po Lizbonie straciliśmy niepodległość.
2018-05-02 12:54:33
Ewa
Do kibic Patrzac na ilosc wydanych porcji grochowki to bylo ich wiecej.. Wydano 700 porcji w super szybkim tempie..
2018-05-02 08:53:41
Szymon
Nie jestem. Za to teraz sie poprawilo.
2018-05-01 23:06:00
Do... SLD-ko "bezpartyjnego" Szymona
A na te Zmiany na Lepsze... ktore nastapily w Polsce i w Szczecinie po dniu 25.10.2015 roku - to jestes jeszcze "Gluchy i Slepy"...??
2018-05-01 22:05:39
Patrząc na tych ludzi mam jednocześnie uczucie zażenowania, współczucia i odrazy.
.
2018-05-01 20:56:47
Lub inaczej...
Obchodzili "swieto wolne od pracy" Ci co "najmniej i najlzej" pracuja ! A "boj" to juz jest Nasz chyba przed-ostatni tez jeszcze odspiewali...??
2018-05-01 20:56:37
Szymon
Niech zyje SLD. Cala reszta w tych komentarzach to Pisowcy, ktorym wszystko zostanie zabrane i zabronione Padnij jeden z drugim Buuu. Smiac mi sie chce. Umiecie tylko pisac. Zrob cos jeden z drugim, podnies Polske,... Podpisze sie. Bezpartyjny cale zycie
2018-05-01 20:36:08
Pszczolka Maja...
A wiec: garstka CZERWONYCH jeszcze resztkami sil, manifestuje pod swoimi 3-ma czarnymi orlami bez korony - by PO-wrocilo to... co utracili PO 70-latach z lat 1945-2015 !!
2018-05-01 20:23:06
TRYBUNa Ludu
Pozdrawiamy także pana na "mercu" inwalidzkim, któremu komuna zdrowie zabrała, pozdrawiamy bohaterskie panie "na kasie" w pampersach, nie zapominamy o dzisiejszych dziadkach roznoszących ulotki "dyskontów", którym Gierek wpychał kryla do zwyczajnej....Niech żyją długo i dumnie szukają w "dyskontach" tych promocji na dolnej półce....Tego życzę Wam "jajakobyły" i obecnie właściciel zegarka (ów) "tak hujer" (na lewej i prawej ręce).
2018-05-01 20:05:49
obserwator
za rok impreza na oczyszczalni ścieków
2018-05-01 19:20:49
TRYBUN
Pozdrawiamy bezrobotnych stoczniowców i byłych pracowników pozamykanych i upadłych zakładów pracy! Niech żyją! To oni są dzisiaj wolni od kapitalistycznego wyzysku dzięki spadkowemu dorobkowi SLD oraz innym równie demokratycznym myślicielom!. Przesyłamy braterskie pozdrowienia szwaczkom które prostytuują się dzisiaj przy niemieckich autostradach oraz brytyjskich pubach! Niech żyją!
2018-05-01 19:07:51
---
@Darek-nie tak dobry jak były prezydent miasta ktorego 7 letnie rzady doprowadzily do zapasci gospod.ekonomicznej miasta...
2018-05-01 18:03:47
Wiatr historii
Koniec czerwonych pająków!
2018-05-01 17:53:02
zachodniopomorskie
Głosuję na SLD z całą Rodziną ! Widzę szansę na normalność w SLD. Już mam dosyć tych kalafiorowych cwaniaków.
2018-05-01 17:48:04
Darek
Liberadzki to nawet nie komuch, to poniżej komucha - to jeden z Ojców Chrzestnych szczecińskiego nieudacznictwa oraz Wielki Patron Emigracji za Chlebem ze Szczecina i uznany twórca bezrobocia
2018-05-01 17:13:41
@.
teraz komuchy siedza w Brukseli i doją kasę
2018-05-01 17:04:20
yaga
Najtwardsi z najtwardszych, z najtwardszych
2018-05-01 16:57:03
f
socjalizm - NIE , wypaczenia - TAK
2018-05-01 16:24:08
...
@kibic-teraz komuchow masz gdzie indziej...gdyby nie te"komuchy z sld "to pewnie do ue i nato bysmy nie weszli, jak ci nie pasuje dobrobyt,wolnosc,kapitalizm,demokracja to przeprowadz sie do Moskwy lub Minska, na ruski mir do władimira, tam takich "problemow" nie ma.
2018-05-01 16:15:36
kibic
jest dobrze.na 400 tyś. miasto ok.50 komuchów :)))
2018-05-01 15:00:15