O Narodowych Siłach Zbrojnych w Fundacji Małych Stópek
O Narodowych Siłach Zbrojnych w Fundacji Małych Stópek
Data publikacji: 10 stycznia 2025 r. 11:07
Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2025 r. 08:49
W piątek o g. 17 w Fundacji Małych Stópek przy ul. św. Ducha 9 w Szczecinie rozpocznie się promocja książki Łukasza Suchanowskiego „Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych Pomorza Środkowego”. Narodowe Siły Zbrojne to polska konspiracyjna organizacja wojskowa obozu narodowego, utworzona we wrześniu 1942 r., do której w jej szczytowym okresie rozwoju należało około 75 tysięcy ludzi. NSZ były trzecią co do wielkości formacją zbrojną polskiego podziemia niepodległościowego podczas II wojny światowej, po Armii Krajowej i Batalionach Chłopskich. Piątkowemu wydarzeniu będzie towarzyszył występ muzyczny Agaty Jaranowskiej.
(as)
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
@Realista
2025-01-11 08:31:07
Zabawny komuch z ciebie, twoim zdaniem to NSZ zamordował ludzi takich jak Witold Pilecki a nie żydokomuna... Wy naprawdę osiągacie w samozaorywaniu poziomy niedostępne innym... Pamiętaj też że dewizą NSZ było: "Śmierć wrogom ojczyzny" a żydokomuna była, jest i zawsze będzie egzystencjonalnym zagrożeniem dla Polski i Polaków.
tylko pytam
2025-01-10 19:18:56
A kiedy książki o "dokonaniach" tych, "miłujących bliźniego swego", ludziach?
@Realista
2025-01-10 18:57:10
chłopie z jakiej ty choinki się urwałeś. Poczytaj trochę ksiązek a potem zgłoś się do odpowiedzi.
Uwaga
2025-01-10 18:28:42
Łukasz Suchanowski jest członkiem civitas christiana. To jedna z organizacji-macek kościoła katolickiego służąca do inwigilacji Polaków i potajemnego wpływania na ich życie.
@żeby było jasne
2025-01-10 17:52:17
Po zapoznaniu się z twoim postem jasnym jest, że kluczowa kwestia to niedopuszczenie do gwałtu. Pewnie nie da się tego w 100% wyeliminować, ale można i trzeba ograniczać. Z doświadczenia innych państw wiemy, że masowa imigracja z innych kręgów kulturowych istotnie zwiększa liczbę gwałtów, więc wniosek jest prosty. Trzeba zatamować tę imigrację, tymczasem Tusk stawia we wszystkich 49 miastach byłych wojewódzkich ośrodki integracji nachodźców. U nas w Szczecinie i Koszalinie. To jak to jest?!
Realista
2025-01-10 16:50:16
1. Pomorze Środkowe - to sztuczny nieistniejący twór.
2. Tereny te były w czasie 2 WŚ i przed niemieckie, więc jeśli narodowe siły to Wermacht.
3. To niestety ci sami co mordowali obywateli polskich pochodzenia żydowskiego i tych którzy żydom pomagali.
4. fundacja małych stopek to pogwałcenie podstawowych praw kobiet oraz wspieranie ciąży uszkodzonych płodów.
Ogólnie dramat z pogranicza faszyzmu i katolickiego radykalizmu!
@żeby było jasne
2025-01-10 14:36:00
Nie oglądaj więcej TVN i nie czytaj GW i onetu
klemens
2025-01-10 14:35:09
wstrząsające połączenie małych stopek i NSZ . Ochrona życia i pochwała zabijających .
żeby było jasne
2025-01-10 11:42:11
Fundacja Małych Stópek – organizacja pro-life, działająca na rzecz ochrony nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich zostało poczęte. Czyli jeżeli zgwałcą Ci córkę ta fundacja będzie dążyć żeby Twoja córka urodziła dziecko gwałcicielowi, a następnie wzięła z nim ślub kościelny.
Ooo ! Fundacja właś
2025-01-10 11:22:27
Ooo ! Fundacja właściciela boga Rydzyka się aktywuje.
Zgadzam się na przechowywanie moich danych osobowych na urządzeniu, z którego korzystam w formie tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych (w tym na profilowanie i w celach analitycznych) przez Kurier Szczeciński sp. z o.o. Więcej w naszej Polityce Prywatności.