piątek, 15 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > O mały włos od tragedii

O mały włos od tragedii

O mały włos od tragedii
Data publikacji: 2018-07-16 23:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-17 14:11
Wywietleń: 4322 338805

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek (16 lipca) na rogu ul. Łokietka z al. Piastów w Szczecinie, gdzie z kamienicy spadły na chodnik elementy ozdobne wieżyczki. Miejsce zostało zabezpieczone przez strażaków Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z ul. Grodzkiej. Na szczęście nikt w momencie oderwania się ciężkich, metalowych fragmentów elewacji nie przechodził obok i nie doszło do tragedii.

Ł.T

Fot. Monika Dehr

O mały włos od tragedii O mały włos od tragedii O mały włos od tragedii O mały włos od tragedii

Komentarze

Robert
Chyba najwyższa pora kompleksowo zacząć remontować eklektyczne i secesyjne kamienice, stanowiące o charakterze naszego miasta. Tych ktorych nie stać na zajmowanie powierzchni w takich kamienicach, ani na partycypację spłat kredytu zaciągniętego na modernizację, przesiedlić do nowych budynków komunalnych na obrzeżach miasta. Inaczej niedługo się wszystko zacznie sypać, a Ci którzy nie płacą będą nadal biadolić że mają toaletę na półpiętrze.
2018-07-17 14:04:04
Nie ma się co dziwić
Idą wybory więc rządzący prześcigają się w co raz to bardziej absurdalnych pomysłach, z których część i tak nigdy nie zostanie zrealizowana ale przy okazji można przytulić parę baniek jako "konsultanci". Syrenie Stawy Zachodnia Obwodnica Szczecina Plaża Mieleńska Most Kłodny Fabryka Wody Muzeum Morskie przy Wendy i można tak dalej wymieniać. Tymczasem w centrum miasta elementy elewacji spadają ludziom na głowy i auta, mieszkający w zasobach ZBiLK mają toalety na klatkach schodowych, jadąc tramwajem linii 6 trzeba się mocno trzymać żeby nie spaść z siedzenia, a jadąc samochodem ulicami: Kolumba, Stalmacha, Dębogórską i Światowida można pogubić plomby w zębach.
2018-07-17 10:43:58
5th_element
Mi razu pewnego na Gorkiego spadł gruz z remontowanej kamienicxy prosto na maskę auta. Zgłosiłam do Inspektoratu Budowlanego o ukaranie wykonawcy ocieplenia budynku, który nie raczył stosownie budynku zabezpieczyć, myślicie, że został ukarany? Rączka rączkę...
2018-07-17 09:41:16
Drugiego
Czemu... mowa polska być trudna?
2018-07-17 09:07:09
Kulfon
Zobaczcie na Al Papieza Jana Pawla II na wysokosci sklepow banku BOS Fotograficznego i obuwniczego co jakis czas odpada i wisi tynk i aby patrzec jak bedzie tragedia czy miasto nie widzi ze te budynki od ponad 60-ciu lat nie sa malowane i remontowane WSTYD
2018-07-17 09:05:08
po nitce
Kamienica chyba nie jest bezpańska i ma jakiegoś zarządcę, który na bieżąco dba o jej stan, prawda?
2018-07-17 06:52:58
Czemu
Mi w zeszłym roku na całe szczęście tylko na samochód spadło parę cegieł na Kaszubskiej o paru innych przypadkach też słyszałem. Czy ktoś to sprawdza czy musi dość do tragedii żeby zaczęto z tym robìć porządek.Gdzie jest ZBiLK gdzie zarządcy nieruchomości banda nierobów.Bedą winę przerzucać jeden na drógiego.
2018-07-17 05:47:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych
Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy kontrowersyjne kampanie społeczne w rodzaju „Jedz ostrożnie” pomagają rozwiązać problem, którego dotyczą?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy