niedziela, 24 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nowy szef zachodniopomorskiej Nowoczesnej

Nowy szef zachodniopomorskiej Nowoczesnej

Nowy szef zachodniopomorskiej Nowoczesnej
Data publikacji: 2017-10-01 19:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:51
Wywietleń: 4055 294719

Radosław Lubczyk, poseł z okręgu koszalińskiego, został przewodniczącym zachodniopomorskiej Nowoczesnej. To zaskoczenie. Faworytem był dotychczasowy lider, Piotr Misiło.

- Najważniejsze, co jest przed nami, to wybory samorządowe – mówił Lubczyk. - Mam nadzieję, że te wybory przybliżą nas do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. Będę oczekiwał jako przewodniczący od naszych struktur, żeby w każdym mieście powiatowym byli wystawieni prezydenci i burmistrzowie. Mam nadzieję, że w najbliższych wyborach poprowadzimy Nowoczesną do zwycięstwa i taki jest mój główny cel.

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej, który przyjechał do Szczecina właśnie na regionalne wybory, powiedział, że oczekuje, że ta zmiana będzie “dobrą sztafetą”.

- Przyjeżdżałem, nie myśląc, kto będzie szefem regionu, zakładałem, że będzie to Piotr, okazało się, że kandydatów ostatecznie będzie dwóch, cieszę się, że umiemy robić to w formie demokratycznej, tak jak się to robi na całym świecie – skomentował.

Radosław Lubczyk to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, ukończył również Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Był zawodowym wojskowym, pełnił funkcję dowódcy kompanii. Przeniósł się następnie do Szczecinka, podjął praktykę jako stomatolog w prywatnych gabinetach w tym mieście oraz  Świdwinie.

Tekst i fot. (as)

Na zdjęciu od lewej: Radosław Lubczyk, Ryszard Petru oraz Przemysław Słowik, sekretarz zachodniopomorskiej Nowoczesnej.

Fot. Nowoczesna

Komentarze

Ciekawe..
Kiedy znów zabiorą cię na oddział PO-merdańcu ? Coraz gorzej z tobą.
2017-10-02 13:25:59
Bronek
Jakos nie dziwi NIC..w zach-pom rządzą chłopcy ze WSI...popatrcie na szefow rożnych fundacji,firm,itd...SAMI SWOI
2017-10-02 12:20:51
Ciekawe...
A jakie "Wyjscie" beda teraz mieli bezzebni i szczerbaci... jak kolejny Stomatolog zaczal rowniez bawic sie w "Nowoczesna PO-lityke" ??
2017-10-02 11:40:28
wyborca miki
hah- ty tłuku po polsku naucz się poprawnie pisać. A taka partia jak nowośmieszna to zwykła wyborcza bańka mydlana-hehehe.
2017-10-02 10:50:07
sympatyk
rozumiem, że .Nowoczesna z obecnego poparcia na poziome 10%, za klika miesięcy zleci do poziomu 1%. Brawo Wy !
2017-10-02 09:09:45
hah
Who cares..
2017-10-02 07:08:44
Jarun
Nowośmieszna to wyborcza wydmuszka, a Ruchardo /cwaniak/ wyhacza laski, póki jest na fali. Jak mu żona kopa zasadziła, to pociesza się partyjnym towarem. A te durne gąski (Kaśki, Kamilki) myślą, że jak w telewizji pogęgają to ktoś je słucha?!
2017-10-01 23:32:20
A teraz Szczecinski "Pucz"...
Czyli ze za-KOD-owanej Nowoczesnie "wydaje sie"... ze sie naumieli robic to w formie demokratycznej... organizujec wpierw wczesniejszy "PUCZ" w Warszawie w grudniu 2016 roku - a teraz wsrod swoich w Szczecinie !!
2017-10-01 22:27:45
obserwator
Misiło powinien zdać mandat poselski na rzecz Rafała Zachorskiego. Powodem dymisji Misiło byl brak reakcji na wezwania do wizyty u fryzjera i udział w filmie Walka o Ogień i Jaskiniowcy
2017-10-01 22:06:42
Ojej
I co to teaz będzie? Chyba fryzjer poprzedniego szefa poleci, oj poleci hihi
2017-10-01 21:18:23
hehehe
Byłem pewien że przewodniczącym zachodniopomorskiej Nowoczesnej zostanie człowiek z bobrem na głowie - a tu proszę taka niespodzianka!
2017-10-01 20:28:44
miki
Czyli Misiło poszedł mieszać beton przy Hanza Tower....
2017-10-01 20:15:29
wyborca
Pan Misiło od początku powstania N w Szczecinie bardzo słabo ją reprezentuje, wiele osób z N przez to odeszło, o p.Lubczyku pierwsze słyszę że to w ogóle poseł i to z N,-zero aktywności w sejmie?przynajmniej na mównicy, może będzie lepiej,postawcie na kobiety w nich nadzieja ...rozrzutnik gnoju możecie już wrzucać, tylko schowajcie lustro.
2017-10-01 20:15:15
OOO
czyli zawodowy wojskowy....wszystko jasne.
2017-10-01 20:10:37