niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Noworodek pozostawiony bez opieki

Noworodek pozostawiony bez opieki

Noworodek pozostawiony bez opieki
Data publikacji: 2019-05-17 19:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 2661 391666

W piątek po południu (17 maja) strażacy dostali zgłoszenie o 10-dniowym noworodku pozostawionym bez opieki w jednym z mieszkań przy ul. Bankowej w Policach. O sytuacji zaalarmowali ich zaniepokojeni lokatorzy budynku.

Z zamkniętego mieszkania dobiegał płacz dziecka. Na miejscu pojawili się pracownicy polickiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy poinformowali strażaków, iż matka jest nieobecna.

Podjęto decyzję o natychmiastowym otwarciu drzwi w obecności policji. Jak się okazało, noworodek leżał w wózku bez opieki. Po przebadaniu przez ratowników z pogotowia dziecko przetransportowano do szpitala.

(p)

Fot. Facebook, Pixabay

Komentarze

@ Tomek
A mogłeś pomilczeć , a teraz wszyscy wiedzą coś za jeden... Czy ktoś tu podnosił kwestię morderstwa ?? Nie tylko edukacji w każdym jej wymiarze i co zrobić w danej sytuacji , a tego brakuje ewidentnie ...
2019-05-18 15:44:12
A ojciec?
Dlaczego pracownicy OPS poinformowali, że matka była nieobecna? To znaczy, że ojciec był? Czy obecność ojca nie liczy się jako "opieka"?
2019-05-18 12:34:21
Tomek
Dla lewactwa jest jedno rozwiazanie zabic i nie ma problemu kult smierci
2019-05-18 03:25:11
@Edukacja PISIORY edukacja...
nie histeryzuj - matka może zawsze zrzec się praw rodzicielskich i dzieciak szybko trafi do adopcji. Tu edukacja seksualna nie ma nic do rzeczy... po prostu potrzebny jest psycholog i sprawna opieka społeczna.
2019-05-18 01:01:12
Ewa Koszalin
Może dziecko spało, a mama wyszła na chwilę do sklepu. Poza tym dziecko ma tez ojca. O niego nikt nie pyta.
2019-05-17 23:43:41
@obserwator
Tobie już nie można pomóc wszystko kojarzy ci się z jednym ..., a rzeczywistość skrzeczy i myślenia w tym ZERO !!Nic tej lawiny nie powstrzyma drogi pisowski trollu...( Papież już wysłał swego namiestnika , aby zrobił u naszych sukienkowych porządek) Niedługo dyskonty spożywcze zaproponują stawkę za wynajem twojego kościółka zbrukanego krzywdą dzieci...lecz się proszę!!
2019-05-17 20:58:10
@Kk
Poszła po 500+
2019-05-17 20:48:20
Kk
A gdzie mama tego szkraba ??????? Pytam się
2019-05-17 20:35:25
obserwator
odchrzańcie się od koscioła kodziarze!!!!!!!!!!!!
2019-05-17 20:32:44
Edukacja PISIORY edukacja...
Idealny przypadek dla tych od "MARSZ DLA ŻYCIA" I "MAŁE STÓPKI" oto efekt braku edukacji seksualnej w szkołach...grunt to 2 godziny religii za pieniądze podatników zamiast nauczać o "złym dotyku" , jak dorosły dobiera się do dziecka ( TAKŻE TEN UBRANY W FIRANKĘ), uświadamiać te ufne i bezbronne dzieciaki!!
2019-05-17 19:46:14