czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pijana babcia opiekowała się dzieckiem

Pijana babcia opiekowała się dzieckiem

Pijana babcia opiekowała się dzieckiem
Data publikacji: 2019-05-16 12:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 2618 391309

Kompletnie pijaną kobietę opiekującą się dzieckiem spotkały w szczecińskim parku dwie policjantki. I chociaż były po służbie, natychmiast zareagowały - powiadomiły swoich kolegów z komendy miejskiej policji i dopilnowały, żeby do czasu ich przybycia dziecku nie stała się krzywda.

Policjantki swój wolny czas po pracy spędzały na spacerze w parku. To tam zobaczyły pijaną kobietę z dzieckiem i jej nieodpowiedzialne zachowanie. Natychmiast powiadomiły o tym swoich kolegów na służbie. Do czasu ich przybycia obserwowały kobietę i strzegły bezpieczeństwa dziecka.

Dzięki reakcji policjantek nie doszło do tragedii, a dziecko trafiło pod opiekę trzeźwych rodziców.

Okazało się, że pijana kobieta jest babcią dziecka. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

(a)

Fot. Sylwia Dudek (arch.)

Komentarze

a matka
za 500 plusy tak się uchlała, że spała w domu... babcia chociaż wyszła do sklepu po alkohol
2019-05-16 20:21:22
Ot, czasy
Posiedziałaby na ławce, doszła do siebie i odprowadziła dziecko do domu. A tak, trauma dziecka na dłuuugie lata
2019-05-16 14:37:47
Pimpek
Babci żałujecie???
2019-05-16 13:38:12
do: gość
Nie wiesz, że do upojenia alkoholowego można doprowadzić się w każdym miejscu, o każdej porze, więc mogła na spacerze wypić małpkę.
2019-05-16 13:21:29
gość
A ja mam pytanie .Czy syn/córka dzieci przekazując dzieci pod opiekę babci wiedziały ,że babcia jest pijana ?
2019-05-16 12:46:16
To okropne! Poskarżę Schetynie - wykazały się senilofobią!!
.
2019-05-16 12:27:26
Ależ czemu ależ nie, babci też należy się.
.
2019-05-16 12:24:30
Brawo!
Policjant to nie zawód, to powołanie, od którego ciężko uciec, nawet w czasie, w którym powinno się odpoczywać :)
2019-05-16 12:23:45