czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nowoczesny poseł pokazał biuro

Nowoczesny poseł pokazał biuro

Nowoczesny poseł pokazał biuro
Data publikacji: 2016-02-29 21:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2630 121799

- Kiedy będę się zbliżał do biura, każdy będzie to widział na Facebooku. Chcę, żeby moje biuro funkcjonowało inaczej niż wyobraża to sobie większość posłów. Chcę, żeby było żywe, żeby przychodzili tu ludzie. Zapraszam także do odwiedzania strony internetowej poseł.misiło.pl - z polskimi znakami w adresie, tak nowocześnie - zachęca Piotr Misiło.

Polityk Nowoczesnej otworzył w poniedziałek biuro poselskie na ul. Pocztowej w Szczecinie (w tym samym miejscu mieści się siedziba partii) i zaprezentował swoją drużynę.

Biuro posła będzie otwarte codziennie od g. 10 do 17.30. Za kontakty z wyborcami odpowiada Aleksandra Ciechanowicz, a za działalność związaną z partią Konrad Gutowski. Formacja ma już także szefów poszczególnych okręgów w Szczecinie. Przedstawił ich w poniedziałek poseł Misiło: północ Szczecina - Rafał Zahorski, Śródmieście - Przemysław Słowik, Prawobrzeże - Małgorzata Matyja, zachód - Artur Pomianowski, Gumieńce - Karolina Beyer, która będzie także koordynować biura Piotra Misiły. A te powstaną też w Świnoujściu, Stargardzie, Kamieniu Pomorskim i Policach.

W szczecińskim biurze raz w tygodniu będzie dyżurował prawnik.

- Można będzie przyjść do niego z trudnymi sprawami - mówi Misiło.

A kiedy w biurze będzie poseł?

- Będę się starał być często. Ci, którzy znają mnie jako pracoholika, nie byli zawiedzeni - dodaje. ©℗

(masz)

 

Na zdjęciu: Piotr Misiło pokazał swoje biuro poselskie. Litera "N" na witrynie oznacza, że w tym miejscu na ul. Pocztowej w Szczecinie mieści się też biuro Nowoczesnej.

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

gosc
Niestety niezbyt miłą okolicę Pan poseł sobie wybrał, w okolicy jest dużo miejscowych "patriotów" lubują się spreyowaniu okolicy więc zapewne szybko i to biuro zostanie "oznaczone" najlepiej kamerę tam zainstalowac to może uda sie złapac potencjalnych wandali
2016-03-01 08:39:25
Refleks
Już dawno temu zrobił to ksiądz w Kamionkach, gdy po kolędzie chodził z włączoną aplikacją Endomondo, więc nie jest to tak innowacyjny pomysł. Poza tym, w sumie to trochę długo trwało, bo dziś jest marzec, wybory były pod koniec października, a inni posłowie mają już swoje biura od zeszłego roku, czyli nawet od 3 miesięcy...
2016-03-01 07:57:38
roger
chyba tabletki puściły..megalomania i zero profesjonalizmu.kto go wybrał??????
2016-03-01 07:01:49

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie