poniedziałek, 16 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nowa placówka pocztowa w Szczecinie

Nowa placówka pocztowa w Szczecinie

Nowa placówka pocztowa w Szczecinie
Data publikacji: 2019-05-20 15:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 3228 392294

Na szczecińskich Pomorzanach przy ul Powstańców Śląskich otwarto nową placówkę Poczty Polskiej. Będzie czynna w poniedziałki od 10.00 do 20.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 19.00.

Poczta Polska podkreśla, że jednym z jej priorytetów jest modernizację starych placówek i otwieranie nowych. Taką modernizacji jest np. przystosowanie ich do obsługi osób niepełnosprawnych, by mogli swobodnie korzystać z usług pocztowych.

- Jednym z podstawowych celów Poczty Polskiej jest zapewnienie każdemu klientowi jak najlepszej dostępności naszych placówek i optymalnego poziomu obsługi. Nasza strategia zakłada ciągły rozwój sieci urzędów, filii i agencji pocztowych, zarówno na wsiach, jak i w dużych miastach – mówi Grzegorz Kurdziel, wiceprezes Zarządu Poczty Polskiej.

- Państwo tutaj, wraca, państwo w rozumieniu instytucjonalnym, które ma służyć mieszkańcom - powiedział obecny na uroczystości otwarcia szef MSWiA Joachim Brudziński. - Warto nadmienić o czasie, kiedy państwo w wymiarze instytucjonalnym było tutaj zwijane i likwidowane, bo nic się nie opłacało; Pocztę Polską likwidować, bo się nie opłaca, Ruch likwidować nie opłaca się, posterunki policji z 800 zlikwidować połowę, połączenia komunikacyjne, autobusowe, PKS-y prywatyzować, likwidować - powiedział Brudziński.

W ciągu ostatnich dwóch lat spółka otworzyła ponad 280 nowych punktów w całej Polsce, posiada również największą sieć dystrybucyjno-logistyczną w kraju, dzięki czemu jest obecna w każdej gminie oraz oferuje usługi w ponad 7,5 tys. placówek.

W Szczecinie jest 67 placówek pocztowych, w tym: 20 urzędów pocztowych, 39 filii i 8 agencji pocztowych. W czerwcu Poczta otworzy kolejną  na osiedlu Nowa Cukrownia.

(KC)

Fot. PAP/Marcin Bielecki

Komentarze

listonosze pracują byle jak
listy roznoszą jak chcą: co kilka dni, nieraz do cudzej skrzynki, a polecone do skrzynki wrzucają zamiast do rąk adresata!
2019-05-21 13:43:44
Quistorp
do ["PiSzcząca bida", "Dziniucha", "Xy", "Czytelnik Łukasz"] .... Przepraszam! Mea culpa! Mea maxima culpa! Proszę mi wybaczyć, . U mojej babci na Sławocieszu, droga z domu do kurnika jest dłuższa i szersza! To profanacja żeby tak ważne wielkie wydarzenie historyczne obdarzyć , uhonorować, zadupie , które "wredne Niemce" u siebie nazywają "Gasse - zaułek". Teraz możecie i mnie zrozumieć. Na moim przypadku możecie doświadczyć, w jaki sposób jest poważanie wielkich wydarzeń historycznych przez "mikrego duchem garnitur radnych" grodu gryfa! Proszę porównać , rangę, wręcz paradnej drogi "Andrzeja Struga do Zułka "Powstańców Śląskich. Bez komentarza.
2019-05-21 09:59:56
listonosz
Kto był poprzednim dyrektorem poczty w Szczecinie i likwidował placówki? Stary DUKLANOWSKI - dziś radny PiS i ojciec „tego” Duklanowskiego, co był radnym, ale wolał szmal i spółki skarbu państwa. PiS likwidował i PiS otwiera, a Brudziński przypadkowo tam przechodził.
2019-05-21 09:39:02
PiSzcząca bida
Poczta na ul. Powstańców Śląskich to jest nowy obiekt pocztowy, więc niech minister Brudziński nie mydli oczu gadką o przywracaniu placówek pocztowych - to jest nowe osiedle i tam nie było przedtem placówki, żeby ją teraz przywracać. Poza tym poczta podlega chyba innemu ministerstwu. Jeżeli chodzi o Ruch, to w tym roku na osiedlu Słonecznym zniknęły dwa kioski Ruchu. Chyba to nie wina Tuska? PiS rządzi już czwarty rok.
2019-05-20 23:45:39
zryty beret bawi się w pocztę?!
hmmm, to dlatego znaczki podrożały.
2019-05-20 23:31:44
Jarosław K.
Najmniej znaczący minister otwiera najmniejszą pocztę w Szczecinie, idealnie... Muszę jutro zejść do piwnicy, już się boję że Brudziński mi otworzy...
2019-05-20 23:29:19
Snka
Chciałabym żeby radni znaleźli na googlach gdzie się mieści ul Powstańców śląskich na Pomorzanach.
2019-05-20 22:39:55
Dzinucha
Quistorp Jak zwykle PAP-lanina. do...[Na szczecińskich Pomorzanach przy ul Powstańców Śląskich otwarto nową placówkę Poczty Polskiej. ]...W Szczecinie jest ul. Śląska. W Centrum miasta. Na Pomorzanach jest ulica "Powstańców" ,..... ale Wielkopolskich!!!!. 2019-05-20 20:48:48 ~Informuję Cię, że na Pomorzanach jest też ul. Powstańców Śląskich. Jest to nowa ulica, na nowym osiedlu za budynkiem "ORNAMENT" Pozdrawiam
2019-05-20 22:28:57
Wolne miasto Szczecin
Ja i moja rodzina nie głosujemy na nikogo kto związany jest z Pis-em lub ma rodowód pisowski w swoim życiorysie.Tak więc hucpa z pocztą kompletnie mnie nie interesuje ani nie rusza.
2019-05-20 22:04:57
Neonówka klepsydra Wandzia Nierusz z domu Zostawł
Kto ogarniety y w obecnych czasach korzysta z tego typu uslug? wszystko mozna placic przez neta-rachunki itd. nadawac i odbierac w paczkomatach i innych miejscach no ale jak ktos lubi stac 20 min w kolejce to wsplczuje, dziadki zamiast marnowac kase na radio i co niedziele kupcie sobie laptopa nawet za 500 zl z lombardu do tego darmowy net aero2 i wszstko z domu ogarniacie -nawet smartfon wystarcz ,zadnych kolejek i strat czasu ,w skeczu neonówka :Poczta, jest wszystko wjasnione jak to działa
2019-05-20 21:50:55
Czytelnik Łukasz
Quistorpie, musisz zaktualizować Google Maps. A co do niekorzystania z tradycyjnej poczty to wiele osób jeszcze z niej korzysta. Chyba że swoim profesorom/szefom wysyłacie smsa z życzeniami czego nie polecam.
2019-05-20 21:24:44
Xy
Te mądry inaczej Qistrop, Znajdź ciucmoku Powstańców Śląskich na goglach, Pomorzany.
2019-05-20 21:21:39
Quistorp
Jak zwykle PAP-lanina. do...[Na szczecińskich Pomorzanach przy ul Powstańców Śląskich otwarto nową placówkę Poczty Polskiej. ]...W Szczecinie jest ul. Śląska. W Centrum miasta. Na Pomorzanach jest ulica "Powstańców" ,..... ale Wielkopolskich!!!!.
2019-05-20 20:48:48
xx
...to groteskowe, więcej "oficjeli" nie było ?...to nie da się po prostu uruchomić placówki pewnego dnia, otwierając bramę i zapraszając do okienek ?
2019-05-20 19:41:45
Niczym za "komuny"
Chłopaki razem z klechą wasza młodość "se nie wrati" :)))
2019-05-20 19:25:05
Pisi populizm
Jak nisko trzeba upaść moralnie i liczyć że "tępy lud to kupi" , żeby po dotacji na Pocztę Polską 200mln. zł.z Naszego Budżetu chwalić się otwarciem kolejnej placówki , którą od razu trzeba reformować , bo klienci są niezadowoleni???A jak wszyscy pięknie rączki składają ...to już nawyk od OJDYRA z Torunia ?? P.S Jojo czego ty jeszcze nie otworzysz i naobiecujesz ...wozy dla straży OSP, Poczta ,a wszystko to "dupochron" przed utratą władzy za NASZĄ KASĘ:))
2019-05-20 19:19:22
Elka
Robi to jako minister-ponoć jest na urlopie,jako kandydat-żenujące!
2019-05-20 18:18:38
Żart
Mało kto w tych czasach korzysta z usług tej instytucji. Pomijam kwestie partyjne ale jak mam coś wysłać lub odebrać i pomyślę o poczcie polskiej to mnie ciarki przechodzą... Godzina z życiorysu stania, wszystko i nic a ceny i poziom obsługi... Dobrze że jest konkurencja bo może teraz zastanowią się co zmienić aby było lepiej.
2019-05-20 18:18:16
HAHA
Postawili nowe osiedle to i poczta nowa a oni znów głupie komentarze ze się nie opłaca i tamci likwidowali. A z drugiej strony jak trzeba się znizyc żeby pocztę otwierać. Młodość koledzy partyjni sobie przypominają.
2019-05-20 18:09:37
Adam
Co tam robi facet w czarnej sukiennce ?
2019-05-20 17:49:06
gosc
Żenada.
2019-05-20 17:39:19
śp.Stalin
Zryty beret nawet publiczny szalet zaszczyci otwarciem przed wyborami!!!
2019-05-20 17:27:00
cdn
Brawo PIS!szujnia likwidowala posterunki,poczte w malych miejscowosciach.Trzeba na wiecznosc odsunac targowice.
2019-05-20 17:20:15
godz pracy
A p. Pawlicki w ramach obowiązków ENEA prąd podłączał na poczcie,