środa, 16 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nitras, Misiło, Marchewka. PO ogłosiła rekomendowanych do wyborów

Nitras, Misiło, Marchewka. PO ogłosiła rekomendowanych do wyborów

Nitras, Misiło, Marchewka. PO ogłosiła rekomendowanych do wyborów
Data publikacji: 2019-07-10 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 13:08
Wywietleń: 1447 401840

Między innymi Sławomir Nitras, Piotr Misiło i Arkadiusz Marchewka znaleźli się na liście kandydatów rekomendowanych przez szczecińską Platformę Obywatelską w wyborach do Sejmu i Senatu. Teraz te nazwiska musi zatwierdzić partyjna centrala.

Kandydatem zgłoszonym do senatu jest Tomasz Grodzki. A oto pełna lista kandydatów do Sejmu: Krzysztof Barczyk,  Teresa Kalina,   Judyta Lemm, Arkadiusz Marchewka, Piotr Misiło, Sławomir Nitras, Norbert Obrycki, Maria Schneider, Renata Zaremba

 - Na listach naszej koalicji znajdzie się silna reprezentacja z każdej części województwa zachodniopomorskiego. Wystawimy najsilniejszą drużynę, która będzie zabiegać o zaufanie mieszkańców naszego regionu. O tym, kto ostatecznie znajdzie się na liście, zdecydujemy w ciągu kilku tygodni - powiedział poseł Arkadiusz Marchewka, przewodniczący regionalnej PO. - Najpierw czekamy na decyzję o koalicji. Liczę na to, że będzie to szerokie porozumienie środowisk demokratycznych. Razem będziemy w stanie osiągnąć więcej

Z kolei marszałek Olgierd Geblewicz, szef regionalnego sztabu wyborczego, stwierdził, że aby lista była silna, trzeba było umieścić na niej i "doświadczonych polityków, i świeże osobowości".

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: (od lewej) Arkadiusz Marchewka, Norbert Obrycki, Tomasz Grodzki - takie nazwiska w Sejmie i Senacie widziałaby szczecińska PO.

Komentarze

Co za żenada...
Czy PO w tym regionie naprawdę nie ma żadnych kadr? Misiło, Nitras i Zaremba to po prostu czarna rozpacz, obciach dla Szczecina. Żywe memy, pośmiewiska internetu.
2019-07-11 15:16:32
Do... czerwonej marchewki
A Mi sie juz snilo... ze Ni ta trasa... gdyz jestescie juz przed Wyborami wyraznie POKO-nywani !!!
2019-07-11 13:24:52
Dluuugo... PiS
Wystarczy by Wiekszosc Narodu przypilnowala... Nie ku-PO-wanie glosow wyborczych za 50 zl przed Lokalami Wyborczymi na PO-lityczne Lewactwo, Uczestniczyla w Komisjach Wyborczych i dopilnowala Sprawiedliwe liczenie Glosow... to Wybory beda dalej przez Prawice Wygrane !!!
2019-07-11 13:15:31
Wawrzek
Przerażające!!, Ci ludzie nie mają ani krzty honoru znowu startując w wyborach ale cóż wolno im tak nam urządzono prawo wyborcze, że renegaci, rozłamowcy i zwyczajni bezrozumni krzykacze sa wybierani na radnych, posłów, senatorów. A później wszyscy się dziwią kto nam ustanawia prawa i rządzi nami.Ludzie pilnujcie wszystkich Wyborów, myląc się przy wyborze towaru w sklepie czasem możemy dostać sraczki przy wyborach parlamentarzystów może ona być większa i trwać cztery lata a skutki czasem tragiczne nawet dla całego Narodu.
2019-07-11 11:57:00
Leming
Postawa ze nic sie nie robi a i tak PO wygra swiadczy o lekcewazeniu wyborcow. I przyniesie oplakany skutek
2019-07-11 07:33:22
ZS
PO nic w regionie nie musi robić,angżować,mobilizować,przekonywać i tak wygra w Szczecinie i Zachodniopomorskim z kilkunastoprocentową przewagą nad PiS.
2019-07-11 00:54:44
Baca
Oni to MOC
2019-07-10 23:45:43
Marzyciel
Renata startuje? Tylko kozaczki!
2019-07-10 23:36:56
pierdolony PiSior
A mnie się te kandydatury bardzo podobają. Zwłaszcza kandydatura pana Nitrasa jest mi bardzo na rękę.
2019-07-10 21:52:11
JAN BURY
HA! HA! HA! TO cALY KOMENTARZ O TYcH POPAPRANcAcH
2019-07-10 21:43:48
Wyborca
Gdzie LBGT? Bez LBGT nie bede glosowal.
2019-07-10 20:14:56
Ewa
Brudzinski wisi na telefonie z Kaczynskim szukaja pomyslu bo PO wystawilo taka ekipe ze upadnie obecny rzad. Zaremba i Misilo obejma teki ministrow.
2019-07-10 20:06:53
Obserwator
Tylko Marchewka wejdzie, ma tego swiadomosc i ubtal sie na czarno.
2019-07-10 19:46:50
Barbeque
Sama smietanka regionu!! Reszta Polski zaniemowila! Oni pogonia kota PiSowi! W PiS panika!!
2019-07-10 19:42:21
dobra rada
Żeby wygrać wybory opozycja musi mówić :więcej LBGT,LBGT wszędzie :w szkole przedszkolu,więcej Stura,Jandy,profesora Sadurskiego ,Manueli Gretkowskiej ,więcej marszów z waginami,więcej przekazów,że zabierzemy 500+ bo to dla meneli i biedoty. A pan Schetyna w czasie przemówienia zamiast używać 100 razy słów PiS i 200 słów Kaczyński musi mieć odwagę i powiedzieć 1000 razy PiS i 2000 razy Kaczyński.Wtedy na pewno KE wygra w cuglach.
2019-07-10 19:41:13
xxx
A gdzie jest Madzia ?
2019-07-10 19:19:58
POgromca nitrasa
wrociła zaremba , to juz trzecie przegrane wybory .Ciekawe czy sie załapie bo geblewicz musi ją zatrudniac u siebie jako dyrektora a chetnie by zlikwidował to stanowisko albo kolejnego krolika by zatrudnil.
2019-07-10 18:24:36
Pan Witek
Czarna rozpacz. Na pewno nie zagłosuję na żadną z tych osób. Nie zagłosuję na nikogo. Oddam pusty głos.
2019-07-10 18:12:54
@ Pan Kleks
Ze śmiechu opryskałem monitor, bo czytając piłem kawę.
2019-07-10 17:49:36
Ixi
Przepraszam, a kto tu jest świeżą osobowością?
2019-07-10 17:08:07
Przyjaciel Kitrasa
Wystawiając tych panów platforma celowo chce przegrać wybory...chłopaki,nie lepiej gdybyście się samorozwiązali?Ojczyzna będzie wam wdzięczna.
2019-07-10 16:51:15
Anny
Mop, nitras... I tyle w temacie. Przykre.
2019-07-10 16:30:44
Pan Kleks
Głosujcie na moją pralkę...ona ma przynajmniej program.
2019-07-10 15:44:16
hhehehe
Nitras, Misiło, Marchewka - co za potęga intelektualna! Jeszcze tylko rozdajcie krówki i lizaki - i będzie dobrze, żadnego programu nie potrzeba! :-)))
2019-07-10 14:44:47
No
A na liście PiS to będą same świeżaki
2019-07-10 14:36:15
Bartek
Przecież to jakiś żart z wyborców. Misiło, "świeża osobowość". Mam już hasło wyborcze dla PO: "Trwać przy korycie za każdą cenę"
2019-07-10 14:28:58
Hahaha
Jedyne co tam świeże to koszula Grodzkiego.
2019-07-10 13:25:41
Wódz OTUA
Z taką opozycją Prawo i Sprawiedliwość może być spokojne o wynik wyborów.Żeby się nie okazało,że Grzegorz "widelec"Schetyna przyjdzie do Jarosława Kaczyńskiego i powie"Panie prezesie melduję wykonanie zadania,PO przestało istnieć".
2019-07-10 13:21:04
kibic
p.Marchewka jeszcze raz znajdę Twoją ulotkę bez niemieckiej flagi zgodnie z prawdziwym obliczem waszej partii oskarżę Pana o świadome zaśmiecanie mojej posesji.moja skrzynka pocztowa,moja własność.
2019-07-10 13:16:43
/
Czyli bez zmian, te same nazwiska od lat, a powiew świeżości w istocie nim nie jest...
2019-07-10 13:09:36
ratuj się kto może!
Co jeden to "lepszy". Dramat.
2019-07-10 12:51:36
Nat
The Same Shit Different Toilet