Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Niemowlę w Oknie Życia

Data publikacji: 04 stycznia 2016 r. 10:05
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:39
Niemowlę w Oknie Życia
 

Okno Życia w Domu Samotnej Matki przy ul. Wojska Polskiego 13 w Koszalinie działa sześć lat. Jeszcze niedawno siostra Magdalena Kozłowska, kierowniczka placówki, chwaliła się, że nikt nie skorzystał z możliwości pozostawienia tam noworodka.

Około godziny drugiej w nocy w niedzielę (3 stycznia) dzwonek zaalarmował, że w okienku leży niemowlę. 


Noc była wyjątkowo mroźna i to prawdopodobnie sprawiło, że noworodek po przyjściu na świat szybko trafił do Okna Życia. Dziecko leżało otulone w bluzę. Mocno wyziębione zostało ogrzane w Domu Samotnej Matki. Wcześniej kierowniczka zawiadomiła policję i wezwała karetkę pogotowia.


Porzucony noworodek to chłopczyk o wadze zaledwie dwóch kilogramów. Przebywa w inkubatorze w szpitalu wojewódzkim. Jego stan jest stabilny. 
Noworodek został wpisany do Rejestru Dzieci Znalezionych. Jeśli w ciągu najbliższych tygodni nie zgłoszą się jego rodzice, to zostanie oddany do adopcji. ©℗

(m)

Fot. DSM Koszalin

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do..... wychowanie kosztem Podatników
2016-01-04 23:38:17
Pomyśl czasem. Wiem że to trudne a nawet boli, ale weź apap i wytrzymaj. Ile płacisz na rząd, Ile płacisz na samorząd, ile płacisz na straż miejską i innych nierobów, ile płacisz na urzędników - psu na budę komu potrzebnych, ile kosztuje osadzony w ZK, wyliczac dalej ? Co ten dzieciak winien ? , zostawić na mrozie czy na śmietniku. Pomyśl kretynie.
Wychowywanie kosztem Podatnikow... ?
2016-01-04 10:19:05
Rodzice podrzuconego dziecka nie powinni byc NIGDY zwolnieni od placenia alimentow ! Obowiazek ten powinien ciazyc na Nich tak dlugo... az niniejsze Alimenty splaca ! !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA