poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Niemowlę w Oknie Życia

Niemowlę w Oknie Życia

Niemowlę w Oknie Życia
Data publikacji: 2016-01-04 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:50
Wywietleń: 1884 86164

Okno Życia w Domu Samotnej Matki przy ul. Wojska Polskiego 13 w Koszalinie działa sześć lat. Jeszcze niedawno siostra Magdalena Kozłowska, kierowniczka placówki, chwaliła się, że nikt nie skorzystał z możliwości pozostawienia tam noworodka.

Około godziny drugiej w nocy w niedzielę (3 stycznia) dzwonek zaalarmował, że w okienku leży niemowlę. 


Noc była wyjątkowo mroźna i to prawdopodobnie sprawiło, że noworodek po przyjściu na świat szybko trafił do Okna Życia. Dziecko leżało otulone w bluzę. Mocno wyziębione zostało ogrzane w Domu Samotnej Matki. Wcześniej kierowniczka zawiadomiła policję i wezwała karetkę pogotowia.


Porzucony noworodek to chłopczyk o wadze zaledwie dwóch kilogramów. Przebywa w inkubatorze w szpitalu wojewódzkim. Jego stan jest stabilny. 
Noworodek został wpisany do Rejestru Dzieci Znalezionych. Jeśli w ciągu najbliższych tygodni nie zgłoszą się jego rodzice, to zostanie oddany do adopcji. ©℗

(m)

Fot. DSM Koszalin

Komentarze

Do..... wychowanie kosztem Podatników
Pomyśl czasem. Wiem że to trudne a nawet boli, ale weź apap i wytrzymaj. Ile płacisz na rząd, Ile płacisz na samorząd, ile płacisz na straż miejską i innych nierobów, ile płacisz na urzędników - psu na budę komu potrzebnych, ile kosztuje osadzony w ZK, wyliczac dalej ? Co ten dzieciak winien ? , zostawić na mrozie czy na śmietniku. Pomyśl kretynie.
2016-01-04 23:38:17
Wychowywanie kosztem Podatnikow... ?
Rodzice podrzuconego dziecka nie powinni byc NIGDY zwolnieni od placenia alimentow ! Obowiazek ten powinien ciazyc na Nich tak dlugo... az niniejsze Alimenty splaca ! !
2016-01-04 10:19:05

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie